Россия спонсор терроризма: Кремль спонсирует и обучает афганских талибов

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Представители американских спецслужб  нашли доказательства самых шокирующих аспектов наступления талибов на Кундуз.

Разведка США выяснила, что России обучала, вооружала и поддерживала  афганских талибов, исламских экстремистов, которые из бывших врагов, афганскиих моджахедов, превратились в союзников в противостоянии Кремля с США. Об этом идет речь в статье «U.S. sources: Russia forging alliance with Taliban»

Еще в 2003 году. выяснилось, что российская разведка тайно поддерживает   формирования афганских талибов в их борьбе против Соединенных Штатов. 

Сейчас это  экстремистское исламское движение, похоже активно спонсируется Кремлем, который копирует попытки Соединенных Штатов нанести урон советским войскам, которые в 1980-х годах оккупировали Афганистан.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]