Саммит так называемой «нормандской четвёрки» в Минске

|

Может ли Россия в Минске настаивать на большей федерализации Украины, чем есть в самой России? Может ли Россия настаивать на безблоковом статусе Украины, если у нее самой такого статуса нет и быть не может? Кто возьмет на себя тяжелые финансовые обязательства?

О чем бы ни договорились в Минске, главный вопрос: как это будет выполняться и кто будет это выполнение контролировать. Дьявол, как обычно, в деталях. Переговоры получились затяжные и тяжелые. Единственным веселым на этом саммите - был собачий лай российского журналиста и попытка Лукашенко,  научить Путина хорошим манерам. Фото: РИА Новости, Рейтерс, АФП


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]