Спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” за допомогою дронів Magura V5 знищив кілька кораблів рашистів

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Українські військові завдали серйозного удару по морських логістичних спроможностях РФ в окупованому Криму. 30 травня 2024 року спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад держави-агресора росії у тимчасово окупованому Криму

Про це повідомляє видання Astra з посиланням на власні джерела. Внаслідок комбінованої атаки українських Сил оборони на російські об’єкти в Криму, що відбулась в ніч на 30 травня, було уражено низку морських логістичних суден та катерів. 

Зокрема, внаслідок ракетних ударів на Керченській поромній переправі було уражено два однотипні поромні кораблі «Авангард» та «Конро Трейдер» проєкту CNF06, зазначає портал "Мілітарний".

Згідно з інформацією джерел видання, «Авангард» через значні пошкодження сів на мілину, що може свідчити про пробиття бортів корабля. Повідомляється, що поранень зазнали чотири члени екіпажу. Судно «Конро Трейдер», ймовірно, отримало не такі критичні пошкодження, поранений один член екіпажу.

Обидва пороми — залізничні та були єдиними цього типу, що обслуговували Керченську поромну переправу. Окрім них, окупований півострів з російською материковою частиною сполучають ще 5 поромів: два малі автомобільні «Керченский-2» та «Ейск» та три великі автомобільні «Лаврентий», «Панагия» та «Мария».

Також українським військовим вдалось пошкодити 4 транспортно-десантні катери КС-701 «Тунец», два з яких повністю знищені морськими ударними дронами.

Знищення двох катерів було виконане підрозділом Group 13 ГУР МО. Розвідники прорвали оборону бухти Вузька ударними дронами Magura V5 та поцілили швидкісні судна, що стояли на причалі.

Відео прориву оборони, маневрування від ворожої авіації та момент ураження бортів морськими дронами було оприлюднене в мережі.

З метою знешкодження ударних морських дронів на підході до бухти Вузька російські окупанти в Криму 32 рази підіймали в небо бойову авіацію, зокрема ― літаки Су-27/30/35, МіГ-29, Бе-12, Ан-26 та гелікоптери Ка-27/29 і Мі-8. Утім нічого не завадило спецпризначенцям ГУР МО України успішно виконати бойове завдання.

Повідомляється, що внаслідок ракетного удару також був пошкоджений та затонув лоцманський катер «Мечта». Члени екіпажу встигли покинути судно та не постраждали. 

«Мечта» — сталевий катер проекту 1459, що був виготовлений у 1985 році. Фактично, це допоміжне судно, що виконує доставку лоцманів на борт суден, що входять в порти, бухти та протоки.

 «Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:11
8 вересня короткочасний дощ ймовірний лише на крайньому півдні, до +28° тепла
18:19
Місія ООН: кількість жертв серед цивільного населення України різко зросла
17:19
США бачать зростаючий ризик російських «диверсії» проти ключових підводних кабелів
16:56
Склад боєприпасів знищений дронами у РФ містив північнокорейські ракети
15:39
Важливі результати за підсумками 24-го засідання у форматі «Рамштайн»
14:20
Бігун Ігор Цвєтов здобув для України 17 «золото» Паралімпіади, а тенісист Віктор Дідух 18-ту
13:22
Нові докази злочинів рашистів: на ру-сайті з усиновлення знайшли дітей з України
12:43
Справа проти Дурова почалася з відмови Telegram відкрити особистість гвалтівника
11:38
Рішення МВФ знову послати місію до Росії – крок до того, щоб "пробачити і нормалізувати російську жорстокість"
10:33
Німеччина в липні різко наростила експорт продукції в Росію

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]