Труба Богдана: знову договорняки, рєшалово та телефонне право. Витік прослушок директора ДБР

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 У Державному бюро розслідувань стався витік інформації, де фігурує директор ДБР Роман Труба та найближче оточення президента Зеленського.

Вчора на  каналі в Telegram 'Трубу прорвало' було оприлюднено деякі з можливих розмов в кабінеті директора ДБР Романа Труби. 

З опублікованих аудіозаписів витікає, що директор ДБР не самостіна особа, команди кого підозрювати, кого пресувати, кого не чіпати. надходять до нього з Офісу Президента від Андрія Богдана, якого Труба величає "Бліжайший" та БАЙ (Богдан Андрій Йосипович - прим. А), та його помічників та помічників Зеленського.

Тезисно про деякі розмови:

  • Баканов просить висунути підозру Супрун але в ДБР бояться її чоловіка сенатора в США. то Труба хоче радитись з ОП чи пресувати бувшу міністерку.
  • Підозри екс-президенту Порошенку, вимагають у Зеленського та Богдана, Труба обіцяє «Андрію Йосиповичу, я тобі обіцяю, що я все зроблю. Ця справа для нас пріоритетна».
  •  Теми, по яких поставлені завдання з ОП: Укроборонпром, КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту «Одеса», Аграрний фонд, бурштин, ліс, Грибовикське сміттєзвалище, митниця, екологічна сфера,  «екс»
  • БАЙ дає команду: "Две недели є МВФ. Не трогань Приватбанк и НБУ."
  • Власник компанії виробника спальних мішків для армії не задоволений допитом у поліції і приходить домовитися з Трубою, щоб це зробили в ДБР. Бізнесмен говорить слово-пароль: «старший» йому говорив заїхав та передавав «огромный привет».  Труба обіцяє все "організувать"
  • По "Справах Майдану" Трубі радять ними "не перейматись"
  • Зупинити обшуки, попередити серйозних людей, розмови з керівником патронатної служби, зустріч з особою, голосом схожою на заступника керівника ОП Смірнова, намагання поставити Генпрокурора в незручне становище з поданням по ВРП і Порошенку.

Це тільки невелика частина "прослушки" як заявляють автори каналу. Все це говорить про те що ні договорняки ні телефонне праву нікуди не поділося, а набирає ще більш огидних обрисів. бо ж президент Зеленський обіцяв "ніяких договорняків та рєшал"

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]