У Харкові відкрили виставку картин і скульптор «Всередині»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Поки росіяни намагаються вбити якомога більше мешканців Харкова і тішать себе балачками, немовби з міста всі повтікали, харків’яни відвідують художні виставки, радіючи мистецтву.

На виставці представлені картини Олександра Путівського і скульптури Гліба Массалітіна.

Відкриття виставки відвідали більше сотні харків’ян, які мали можливість поспілкуватися з митцями та попитати їх про історію створення картин, скульптур, та який зміст художники вкладали у свої твори.

Олександр Путівський на відкритті виставки

Олександр Путівський швидко пояснив, як відрізнити мистецтво від усього іншого. За його словами, картина або затягує глядача, або ні. Далі він розповідав відвідувачам про те, як він творив свої картини, та що на них зображено.

Його домашній котик часто ходить навколо картин, дивиться на них. Тому він є персонажем багатьох сюжетів. Десь Олександр зображав себе, своїх сина та дружину.

«Кривавий совок»

Про косо привішену картину з зображеним на ній сdком він розповів, що її назва – «Кривавий совок». А тому вона просто має бути підвішена косо – як все, що робилося у совку.

Ще одна картина, про яку багато питали відвідувачі – людина з великою головою жаби. Це, як виявилося, образ українського депутата, який нагадує митцю агресивну жабу-бика, яка їсть все живе навколо себе, до чого тільки зможе дотягнутися.

Та все ж на більшості картин Олександра присутня надія та світло, до якого треба дійти.

Спочатку було ознайомлення з експозицією, вільне спілкування з митцями. Далі були пісні у виконанні жіночок- переселенок з розбитої росіянами Козачої Лопані. А коли зазвучпв саксофон, були ще й танці.

Митці кажуть, що попри війну мистецтво необхідне людям. Потреба у ньому зараз навіть більше, ніж у мирний час, бо людям треба якось підтримувати себе, свій настрій, оптимізм, щоб була можливість і бажання підтримувати одне одного.

Гліб Массалітін на відкритті виставки

У місті, яке безупинно обстрілюють росіяни, намагаючись вбити якомога більше його мешканців, люди нормально живуть, радіють мистецтву, спілкуються та підтримують одне одного.

Сублімація

Сумне гівно

 

Сергій Єрмаков, ІА «Хроніки», спеціально для видання «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:48
Ексдепутат Фадєєв жорстко пройшовся по сепаратисту Кості Калоші (Костянтину Бєдовому): Невдаха і терпіла, що під старість про*рала все
12:01
Бутусов - про "план перемоги" Зеленського
10:31
У Вінниці звичайний лікар МСЕК Власюк придбав 13 квартир і три Tesla, елітну нерухомість у центрі Києва оформив на дружину-пенсіонерку
09:10
Вступу Грузії до ЄС офіційно зупинено
08:00
Ворог просунувся у Часовому Яру, Максимільянівці та біля Цукуриного
21:23
Керівник Хмельницької обласної прокуратури, "інвалід" Олійник звільнився за власним бажанням, - Офіс Генпрокурора
21:14
"Корабельна сосна" Аллахвердієва отримала підозру в незаконному збагаченні на понад 20 млн грн
20:00
У п'ятницю дощитиме лише на південному сході України, заморозки
18:07
Українці за те, щоб єдину Православну Церкву очолив Епіфаній (ОПИТУВАННЯ)
17:15
Leo Beauty Club анонсує співпрацю з beauty-амбасадором Романом Кравцем aka Beauty Jocker (ТГ-канал «Джокер»)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]