Українські десантники здобули «золото» за марш-кидок для поранених ветеранів на «Cateran Yomp 2018» у Шотландії

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Українські десантники здобули «золото» під час марш-кидку для поранених ветеранів та учасників бойових дій «Cateran Yomp 2018», який нещодавно проходив у Великій Британії, в горах Шотландії.

У масштабному та престижному заході взяли участь військовослужбовці десяти країн НАТО та цивільні спортсмени з різних країн світу. Загалом залучалося понад 2 тисячі осіб, повідомляє Прес-служба командування ДШВ ЗС України.

Україну на змаганнях представляли 6 учасників бойових дій на сході країни, троє з них — діючі офіцери ДШВ Збройних Сил, двоє — звільнені в запас, а також представник Національної гвардії.

Слід наголосити, що головний склад команди складали саме десантники. Це — майор Олексій Коротченко та старший лейтенант Олексій Чушкін, які проходять службу в 81 окремій аеромобільній бригаді ДШВ ЗС України. Майор Сергій Романовський — випускник факультету аеромобільних військ, свого часу командував ротою у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді. Після важкого поранення та втрати кінцівки в боях на Луганщині, відважний офіцер продовжив службу в Національній академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Сьогодні він передає свій досвід молодим курсантам, веде активний спосіб життя, продовжує виконувати стрибки з парашутом.

За умовами марш-кидку, учасникам необхідно було у складі команди подолати відстань у 54 милі (87 кілометрів). Для здобуття «золотої медалі», необхідно було пройти дану дистанцію менш ніж за 24 години. Українці зробили це за 23 години. При цьому, майже половині учасників марш-кидку, не вдалося підкорити дистанцію.

Десантники розповідають, що маршрут був досить важким та складним не дивлячись на відстань. А це — гірська місцевість, круті підйоми, гірські струмки та болота. На маршрутах стояли чекпоінти, де учасники марш-кидка мали змогу відпочити та перекусити, поповнити запас води.

— Було досить складно, однак цікаво. Особливо запам’яталися досить круті підйоми, їх було десь чотири, по 800 метрів кожен. Однак ми це змогли. Ми показали хороший результат, діяли однією командою, як прийнято у нас в ДШВ. Також мали змогу поспілкуватися з іноземними колегами, обмінятися думками та досвідом, — розповів старший лейтенант Олексій Чушкін.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]