Українські спортсмени на Паралімпіаді-2024 завоювали 82 медалі: 22 золотих, 28 срібних та 32 бронзових - це 7 місце в медальному заліку і 5 за сукупною кількістю нагород

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Вчора після завершення останніх виступів змагального дня відбулася офіційна церемонія закриття Паралімпіади-2024. Проходила вона під гаслом "Ігри навстіж". Збірна Україна посіла сьоме місце в медальному заліку і стала п'ятою за сукупною кількістю нагород  Паралімпійських ігор у Парижі-2024, здобувши 82 медалі. 

В останній день змагань срібну нагороду виборов пауерліфтер Антон Крюков у ваговій категорії понад 107 кг.

Також Владислав Єпіфанов (каное-одиночка, 200 м, клас VL3) здобув «золото» і встановив рекорд Паралімпійських ігор, а також «срібло» отримала Марина Мажула (байдарка-одиночка, 200 м, клас KL1).

Паралімпійські ігри у Парижі-2024 збірна України завершує з 82 медалями (22 золоті медалі, 28 срібних і 32 бронзові) на пʼятому місці за загальною кількістю нагород.

Найбільшу кількість нагород на Паралімпійських іграх Україна виборола у плаванні (40).

Переможцем медального заліку Паралімпіади-2024 став Китай, який закінчив Ігри в Парижі із 220 нагородами (94 золоті).

На попередніх літніх Паралімпійських іграх в Токіо, українські спортсмени вибороли 98 нагород: 24 золоті, 47 срібних і 27 бронзових. Із цим результатом Україна посіла шосте місце в медальному заліку і стала пʼятою за кількістю нагород.

Усі медалі України за видами спорту на Паралімпіаді-2024

  • 40: плавання (8+15+17)
  • 19: легка атлетика (8+6+5)
  • 5: дзюдо (3+0+2)
  • 4: настільний теніс (1+1+2)
  • 3: веслування на байдарках і каное (1+1+1), велоспорт (1+1+1), фехтування (0+1+2)
  • 2: паверліфтинг (0+1+1)
  • 1: голбол (0+1+0), академічне веслування (0+1+0), боча (0+0+1)

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]