Уничтожение алкоголя в Пакистане

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото (Asif Hassan / AFP / Getty Images)

Пакистанские власти, использует каток, чтобы раздавить тысячи бутылок крепких спиртных напитков во время церемонии по случаю Международного дня борьбы со злоупотреблением наркотических средств  и их незаконного оборота в Карачи 26 июня 2012 года.

Управление по наркотикам и преступности (UNODC)  Организации Объединенных Наций опубликовало ежегодный доклад, в котором объявило Пакистан свободным от посевов мака, но отмечено, что страна все еще используется в качестве маршрута для контрабанды наркотиков из Афганистана, на общую суммы около 30 миллиардов долларов США  (Asif Hassan / AFP / Getty Images) . Нашим алкашам смотреть на это крайне не рекомендуется.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]