В Росії продовжили підтримку ХАМАСу єврейськими погромами і закликали вбивати євреїв у Києві та в Газа

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Події в путінській Росії викликають черговий шок — натуральний єврейський погром 2023 року, антисеміти в Махачкалі штурмом беруть аеропорт, щоб упіймати євреїв, які прилетіли рейсом з Тель-Авіва.

В Нальчику спалюють будівлю Єврейського релігійного національно-культурного громадського центру. Поліція та  Росгвардія не заважають погромщикам.

Нальчик

Напередодні ввечері натовп антисемітів зібрався біля готелю "Фламінго" в місті Хасавюрт. Люди прийшли через повідомлення про те, що в готелі нібито поселили "біженців з Ізраїлю". Натовп вимагав довести, що в готелі немає євреїв, кидав у бік готелю каміння і кричав "Аллах Акбар". Люди розійшлися лише після того, як поліцейські дозволили кільком людям оглянути готель і повісили табличку "Иностранным гражданим ИЗРАИЛЯ (ЕВРЕЯМ)" ВХОД СТРОГО ЗАПРЕЩЕН!!!.

Мультикультурна ксенофобія Росії: безглузда та нещадна

Події, що відбулися ввечері 29 жовтня в аеропорту Махачкали, коли в головний термінал і на злітно-посадкову смугу прорвалися радикали, у пошуках євреїв, що прибувають до Дагестану, були цілком прогнозовані. І справа навіть не в тому, що напередодні, 28 жовтня, у Хасав'юрті відбулися схожі погроми, коли натовп радикалів шукав євреїв по готельним  номерам  і їм у цьому не чинили перешкод так звані правоохоронні органи.

Прогнозовано оскільки ксенофобія та людиноненависництво стало основою сучасної Росії. А безкарність за це лише посилила почуття ненависті до всіх, хто має вигляд, думає, розмовляє інакше.

У Росії так склалося історично, що всі внутрішні проблеми компенсують культивацією в суспільстві ненависті до інших національностей, релігій і навіть до народностей всередині самої ж Росії. Коли росіянам пропаганда не дає чіткої вказівки кого ненавидіти ззовні, то вони починають ненавидіти один одного, сусідів по федеральних округах, областях.

У 1990-ті ціле десятиліття найжорстокіша економічна криза взагалі вдавалося час від часу перекривати всенародною ненавистю до «осіб кавказької національності». Ксенофобія стала справжньою паличкою-виручалочкою для некомпетентного, злодійкуватого керівництва Росії, але після приходу до влади Путіна ці процеси посилилися. Адже при ньому конфлікти на національному ґрунті не просто використовувалися, вони каталізувалися і заохочувалася міжнаціональна ненависть.

Читайте також: Русская культура всю свою историю лелеяла чмо — и оно выросло, расцвело

Саме при Путіну під заступництвом ФСБ, під Санкт-Петербургом було відкрито центр «Партизан», у якому проходили і продовжують проходити бойову підготовку сотні неонацистів з усього світу. Причому центр управляється «Російським імперським рухом» (РІД) і забезпечений всім необхідним для вивчення його членами тактики ведення бойових дій у умовах міста. Багато ж «вихованців» даного центру згодом опиняються у гарячих точках, у тому числі у складі угрупування «Вагнер».

У тому ж таки Санкт-Петербурзі не просто ховається від ФБР, а вільно проживає засновник і лідер американського воєнізованого неонацистського угруповання The Base («База»), Рінальдо Назарро, який втік від правосуддя до Росії.

Саме в Росії було проведено офіційно "Міжнародний російський консервативний форум", на який з'їхалися представники провідних неонацистських та ультраправих партій з 11 країн Європи. Причому організовувала цей захід партія "Родіна", вихідцем з якої є російський політик Дмитро Рогозін, який до свого кар'єрного зростання регулярно брав участь у неонацистських сходках.

Читайте також: «Росіяни – це історична хвороба. І від неї треба лікуватися»

Саме при Путіну в Росії довгі роки діяла неонацистська організація "Русскій образ", яка стала базою для БОРН - яка займалася розбійними нападами, а також замовними вбивствами, у тому числі в інтересах російських спецслужб і до якої мають відношення журналісти "Комсомольської правди", видання що знаходиться під патронатом МО РФ. (Так званий воєнкор якой Олександр Коц відверто призвав їхати в бивати євреїв в Київ та в сектор Газа - прим. А)

коц

Саме за Путіна російські спецслужби почали активно спонсорувати такі європейські неонацистські організації як: "Золоту зорю" з Греції; Націонал-демократичну партію Німеччини; болгарську "Атаку"; "Лігу Ломбардії" з Італії; італійську "Нову силу"; Англійську національну партію; Партію шведів; Данську партію та багато, багато інших.

І саме при Путіну була створена точна копія нацистського Гітлерюгенда - ЮнАрмія, в якій дітей вчать вбивати і ненавидіти, і вихідці з якої, сповнені ненависті, час від часу розстрілюють своїх однокурсників у навчальних закладах.

А тому, у країні з такими тенденціями, які ще могли бути прогнози щодо подій, крім неминучих та масштабних погромів?

Читайте також:  Як беззуба реакція Заходу на окупацію Грузії РФ заохотила Путіна напасти на Україну

Свого часу світова спільнота заплющувала очі на те, як ріс і міцнів нацизм у Німеччині, аналогічно світове суспільство заплющувало очі на культивацію неонацизму в Росії. Помилки одні й ті ж, кінцевий результат може бути аналогічним… Поки що це лише перший дзвінок у країні, побудованій на ненависті.

Олександр Коваленко


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]