Вторжение в Чехословакию в 1968-м. Уникальные цветные фотографии с улиц Праги

|

 Чешское Радио на своем новостном сервере iROZHLAS.cz опубликовало уникальные цветные фотографии, сделанные на улицах Праги польским геологом Лешеком Савицким.

Участник Международного геологического конгресса, на который в чехословацкую столицу съехалось 3500 специалистов из 90 стран мира, после вторжения войск Варшавского договора несколько дней оставался вынужденным узником оккупированной Праги. Объектив фотоаппарата Лешека Савицкого в цвете запечатлел тихий протест пражан на Вацлавской площади, сгоревшие автомобили, солдата с поникшей головой, грусть в глазах горожан и танки, как будто взявшие на прицел пражское небо…


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]