Як слуги Зеленського під керівництвом Татарова в чергове провалили обрання керівника САП, та знову "кинули" США

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Вчора члени комісії від Верховної Ради вчергове відверто зірвали проведення конкурсу на посаду голови САП.   Зі слів очільниці посольства США Крістіни Квін, обрання керівника САП повинно було стати "надзвичайно важливим сигналом для зовнішнього світу та українців", що Україна рухається вперед та серйозно ставиться до антикорупційної роботи.

Але слуги Зеленського наплювали в обличчя західним партнерам. Соромно і бридко було дивитись вчорашнє засідання з обрання керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

В тему: "Шістки" Зеленського вкотре зірвали конкурс на обрання керівника САП, бо переміг не той

Адвокат Роман Маселко,  так про це пише у Фейсбуці:

"У той час коли нам така важлива підтримка міжнародних партнерів, а Зеленський пообіцяв Байдену завершити конкурс до кінця року голова комісії Катерина Коваль та 4 членів, делегованих парламентом просто плювали в очі членам комісії від міжнародників", - пише він.

За словами Маселка, іноземні члени комісії не могли повірити, що можна так протсо не затвердити результати конкурсу.

"2 години вони переконували представників парламенту проголосувати. Томас Фаєрстоун, щоб підкреслити абсурдність позиції запропонував проголосувати, що 230 + 16 НЕ дорівнює 246, бо за те що результатом є 246 ці члени комісії не проголосували", - зазнаичв він.

Дії голови комісії Коваль Маселко називає "фарисейством", а відмову комсії голосувати - "відвертим знущанням".

"Усі розуміють, хто стоїть за такою позицією. Це прямо сказав член комісії Драго Кос. Тільки тепер це навіть не питання Татарова. За це персональну відповідальність несе Зеленський", - підсумував він.

Про це пише у фейсбуці координатор Громадської ради доброчесності, голова правління DEJURE, юрист Михайло Жернаков, інформує Цензор.НЕТ.

Жернаков навів набір аргументів, якими Коваль аргументувала зрив конкурсу.

  • "Ну мені треба добу порадитися з Офісом генпрокурора, написати листа, я взагалі не знаю яка процедура, я перший раз голова комісії";

  • "Ми так і не отримали з ОГП інформацію щодо допуску до держтаємниці, очищення влади, спецперевірки. Також треба дізнатись, як переможці будуть звільнятись з попередніх посад";

  • "Думки в офісі генпрокурора розійшлися, треба проводити спецперевірку чи ні";

  • "Так, рішення ОАСК не вступило в законну силу, але воно є, ми не можемо його не визнавати";

  • "Я вазагалі хвора";

  • "Я втомилася".

Як зазначає ЦПК,  контрольовані Банковою члени комісії за висмоктаними з пальця причинами відмовились затвердити ними ж проставлені та оголошені бали.

"Чесно, не уявляємо як міжнародники вже півтора роки терплять цей цирк. 

 Це боротьба з корупцією, яку обіцяв Зеленський? Виходить, що обіцянка Зеленського Байдену обрати голову САП до кінця року була блефом. Виходить, що безпека Татарова важливіша за репутацію України. Можемо тільки уявити що відчували посли західних країн, коли спостерігали цю ганьбу.

Нагадуємо, що за цих татарівських персонажів голосували: Слуга Народу, ОПЗЖ, Довіра і За майбутнє. Ось дошка ганьби:

  • Катерина Коваль (висунута від За майбутнє), заступниця Голови Союзу юристів;
  • Олена Бусол (За майбутнє), полковник міліції у відставці;
  • Андрій Гуджал (ОПЗЖ), експрокурор;
  • Богдан Романюк (Довіра), почесний працівник МВС;
  • Євген Соболь (Слуга народу), завідувач кафедри у Центральноукраїнському педагогічному університеті.

Як бачите, об'єднались інтереси влади, проросійських сил і олігархів. Перевірити як голосував ваш нардеп можна за лінком: https://bit.ly/3kz6tzu" - зазначили в ЦПК.

За даними ЦПК зриви обрання робились через членів комісії, контрольованих заступником керівника Офісу президента Олегом Татаровим.

Зрив проведення конкурсу з обрання керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури матиме катастрофічні наслідки для влади президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін.

Раніше цього тижня в Офісі президента відреагували на рішення Окружного адміністративного суду Києва, яке фактично блокує процедуру призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Президентський офіс запевняє, що Володимир Зеленський «максимально зацікавлений у тому, щоб «конкурсна комісія завершила всі необхідні процедури до кінця року, визначивши найбільш гідного кандидата на посаду керівника САП».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]