Як судновласники Греції поповнюють бюджет Росії попри санкції?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Заблокувати використання морського флоту для транспортування російської нафти та російського експорту одне із першочергових завдань санкційної політики, оскільки саме нафта є одним з ключових джерел фінансування російської війни проти вільного світу.

Західні партнери продемонстрували рішучість щодо ембарго на російську нафту.  Водночас вкрай важливо вже сьогодні зупинити транспортування російської нафти, не чекаючи виконання контрактів, підписаних до затвердження останнього санкційного пакета. 

Які ж приватні компанії продовжують підтримувати російську нафтову логістику?

Згідно з даними MarineTraffic цієї весни величезний обсяг російської нафти поставили грецькі судновласники. За нашими підрахунками орієнтовний обсяг такої логістики сягає понад 19 млн тонн нафти на суму 16 млрд. доларів США.  Це більше третини усієї нафти, що вивезена з росії цією весною

Серед перевізників у період березень-травень 2022 року такі великі грецькі компанії:

  • TMS Tankers Ltd. — 31 танкер загальним обсягом нафти 3 411 363 т.
  • Minerva Maritime (Minerva Marine Inc.) — 28 танкерів загальним обсягом нафти 2 687 021 т.
  • Thenamaris Ships Management Inc. — 22 танкери загальним обсягом нафти 1 431 275 т.
  • Delta Tankers Ltd. — 11 танкерів загальним обсягом нафти 1 300 433 т.
  • Dynacom Tankers Management Ltd. — 12 танкерів загальним обсягом нафти 1 048 782 т.

Поки грецькі танкери возять нафту та поповнюють бюджет рф для виготовлення ракет та бомб, помирають українські діти.

Компанії, які забезпечують нафтовий трансфер повинні понести не лише репутаційні втрати, але й потрапити під санкції як співучасники злочинів рф.

Джерело: Національне агентство з питань запобігання корупції

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]