Історичний шанс Джозефа Байдена та самознищення Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Одним з найбільш небезпечних наративів для України в США є наратив про те, що геополітичне протистояння між Росією та США може відбуватися по правилах холодної війни без прямого військового конфлікту супердержав між собою.

Фактично, 90% американських експертів вважають, що протистояння між Росією та США повинно відбуватися на території третіх країн, так само як і підчас холодної війни в Афганістані та В’єтнамі.

Читайте також: Десять причин нинішньої війни

На жаль, американські експерти не розуміють, що сучасна нацистська Росія не має нічого спільного з Радянським Союзом. Радянські керівники пам’ятали, на відміну від нинішніх представників російської еліти, про жахіття другої Світової війни і не бажали повторення цієї трагедії. Путін же впевнений в тому, що ядерна війна, або третя світова війна, не розпочнеться із – завійськової агресії Росії проти Литви, Латвії та Естонії, які, з його хворобливої точки зору, не є справжніми країнами.

Не можна також забувати, що після смерті кривавого деспота Сталіна в Радянському Союзі не існувало режиму одноосібної диктатури, який зараз існує в Росії, бо влада генерального секретаря ЦК КПРС обмежувалась впливом політбюро. Путін в Росії має не обмежену ніким владу, тому ніхто в північній імперії зла не здатен зупинити нового Гітлера, якщо він забажає розпочати третю Світову війну.

Путін, Патрушев, Ковальчук прагнуть нанести військову поразку НАТО для здійснення геополітичного реваншу, тому нова холодна війна між Росією та США є неможливою, до того жпорівняння військових конфліктів у Афганістані та В’єтнамі з конфліктом на території нашої країни є зовсім не коректним, бо Україна має кордони з країнами, які є членами НАТО та ЄС. Отже, американськім інтелектуалам вже нарешті потрібно зрозуміти, що Росія не є копією Радянського Союзу, бо корпорація чекістів перетворила її на транснаціональну мафіозну корпорацію, якою керує не Хрущов, Брежнєв або Горбачов, а Путін, який по його діях скоріше нагадує колумбійського наркобарона Пабло Ескобара. 

Читайте також: Чого потребує українська армія для того, щоб ефективніше знищувати окупантів

Дуже прикметно, що дотепер в західних засобах масової інформації домінують кремлівські наративи. Наприклад, для лівих західних інтелектуалів, які борються з “американським імперіалізмом”, існує кремлівський наратив про те, що військова агресіякривавої Росії проти України нічим не відрізняється від агресії США проти Сербії, Іраку та Лівії. Тож західним корисним ідіотам хотілось би нагадати, що українці, на відміну від сербів, не влаштовували масових етнічних чисток, які були здійсненіфашистським режимом Слободана Мілошивеча на території Боснії і Герцеговини, Хорватії та Косова, а саме масові вбивства мирного населення, згвалтування та навмисне знищення майна.

Україна також не здійснила в своїй історії жодної агресії проти сусідніх країн, як наприклад Ірак, який влаштував військову агресію проти Кувейту. І українська влада ніколи не наказувалавикористовувати хімічну зброю проти своїх громадян, як це було здійснено в Іраку проти курдів по наказу кривавого тирана Саддама Хусейна.

Жоден український президент ніколи не співпрацював з терористами, які б підривали літаки. Тому, як можна порівнювати Україну зЛівією, де диктатор Муаммар Каддафі надавав підтримку терористам. Україна була і є найбільш демократичною країною пострадянського простору, до того ж США не анексовували території Іраку, Сербії та Лівії.Саме Росія була першоюнаддержавою після другої Світової війни яка здійснила незаконну анексію, намагаючись тим самим зруйнувати міжнародну ліберальну систему.

Читайте також: Как в постсоветских странах относятся к войне в Украине

На прихильників жеправої ідеології в США активно впливає кремлівський наратив про шкідливість для Америки від збільшення присутностіїї збройних сил в Європі. З точки зору прокремлівських американських експертів, посилення безпекової допомоги для європейських союзників Америки призведе до послаблення США в Азії, наслідком чого стане посилення Китаю.

Насправді, саме посилення присутності США в Європі дозволяє Америці ефективно стримувати Китай. Перемога Росії над Україною та європейськими союзниками США лише б проявила для Китаю слабкість Америки, яка бвиглядала ненадійним союзникомпо відношенню до азійських країн. Тож після цього навряд чи хтось би в Азії забажав приєднуватись до союзівнаправлених настримування Китаю, яке напряму залежить від здатності США стримувати криваву Росію.

Всамій же Росії домінує наратив про “зрадників українців”, які зрадили історичному братерству між росіянами і українцями, котрі стали знаряддям Заходу направленим проти Російської Федерації. Абсурдність цього наративу полягає в тому, що саме Росія відштовхнула від себе Україну.

Не можна забувати про те, що в 2013 році наша країна знаходилась під повним зовнішнім управлянням Росії і якби Путін, який прагнув спровокувати штучний внутрішній конфлікт в Україні, не заборонив погрожуючи військовим вторгненням Януковичу підписати Угоду про асоціацію України з ЄС, підписання якої підтримувала переважна більшість українців, Віктор Янукович був би переобраний на свій другий президентський термін.

Читайте також: Уроки истории: почему поставки Украине тяжелого вооружения не означает, что НАТО сторона конфликта

Росіянам варто пам’ятати, що до російської військової агресії Україна мала позаблоковий статус, до того ж більшість українців були проти вступу нашої країни до НАТОі лише незаконна анексія українського Криму та окупація Росією окремих районівДонецької і Луганської областей переконала українських громадян, що для свого виживання та збереження незалежності Україні варто приєднатись до НАТО. Тож, насправді, зрадниками є росіяни, які в своїй переважній більшості підтримали жахливу військову агресію нацистської Росії проти України, закривши очі навіть на вбивства здійснені російськими окупантамиїхніх родичів на території нашої країни. 

Росіяни навіть виявились зрадниками по відношенню до своїх родичів, які воювали проти нацизму під час другої Світової війни,оскільки неодноразово російські топ – посадовці заявляли, що Росія повинна розвиватись під впливом ідей Івана Ільїна, який з симпатією ставився,як до нацизму, так до фашизму. Іван ільїн, який є улюбленим філософом Путіна, вважав нацизм виходом з демократичного глухого кута та необхідним запобіжником від більшовизації Німеччини. Тому багато західних аналітиків помилково вважають, що Путін прагне створити новий Радянський Союз, бо, насправді, віннамагається відродити самодержавну Російську імперію. 

Про яку прихильність Путіна до Радянського Союзу може йти мова, якщо в 2005 році відбулось перепоховання ворогів радянської влади Антона Денікіна та Івана Ільїна на кладовищі донського монастиря, на якому був присутній Путін. Коли ж Путін заявляє про те, що розпад радянської імперії зла був геополітичною катастрофою, то йому хотілось би задати запитання, ачому він в 1991 роцізрадив присязі на вірність Радянському Союзу не захищаючи його зі зброєю в руках, як це зараз роблять героїчні українські військові борючись за незалежність своєї країни? 

Україна має жіночу душу, ажінка, як відомо, полюбляє подарунки та компліменти, натомість нашій країні Росія запропонувала лише згвалтування, не розуміючи того що руйнуючи Україну вони руйнують Російську імперію, яку створили українці.Навіть криваві більшовики розуміли, що не можливо створити імперію де буде домінувати російський шовінізм, тому ідеологи “русского мира”, самі того не усвідомлюючи, запустили процес самознищення Росії. 

Представники російської влади чомусь забули, що Росії двічі вдавалось модернізуватися саме за рахунок співпраці з Заходом. У російської влади була унікальна можливість за рахунок м’якої сили створити геополітичну вісь Москва – Берлін – Париж та витіснити США з Європи. Але ця можливість була бездарно втрачена Кремлем, якийпід впливом кремлівських ідеологів обрав для розвитку Росії абсолютно антиєвропейську ідеологію євразійства, яка орієнтована на історичний спадок Золотої Орди. 

Читайте також:  Тімоті Снайдер: «Війна в Україні – це колоніальна війна»

Прикметно, що ідеологи Кремля, особливо нацист Дугін, якому ідеологічно симпатизує друг кремлівського фюрера Ковальчук,впевнені в тому, що Росія обрана богом, тож за рахунок своєї духовної і моральної чистоти несе світу любовта справедливість всьому світу. 

Фактично, Російська Федерація перетворена на дуже небезпечну релігійну секту. І саме від Джозефа Байдена зараз залежить, чи буде зупинена ця релігійна секта, або він ввійде в історію як політик, за президенства якого була остаточно знищена міжнародна ліберальна система, або він залишить про себе пам'ять як про державного діяча, який забезпечив перемогу демократії у світовому масштабі над автократією. До того ж перемога Українинад Росією стала б і його успіхом, який допоміг би йому на наступних президентських виборах. 

Врешті – решт, незважаючи на всі тактичні військові успіхи, кривава Росія стратегічно приречена на поразку, бо Володимир Путін власними діями здійснює геополітичне пророцтво Збігнева Бжезінського: “Новий світовий порядок буде будуватись проти Росії, на руїнах Росії і за рахунок Росії”. 

СТЕФАН ЗАКРЕВСЬКИЙ для видання «Аргумент»


В тему:

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:10
DW розповіла, як рф переслідує українські церкви в окупації
18:03
Падіння гривні: девальваційний податок на кожного українця
17:14
Якби армія жила за такими правилами, за якими зараз живе керівництво держави, ми програли б війну ще два роки тому
16:17
Юрій Бутусов: Українські дипломати та прикордонники створили канал контрабанди у Європу, його організатор - генерал Слюсарєв
15:50
Призначено старшого представника НАТО в Україні
13:36
Держспецзв’язку зобов’язала операторів мобільного зв'язку забезпечити 10 годин роботи мережі без світла
12:06
Андрій Соколов: Проблемні питання організації війська та оборони
10:01
Мародерство влади: прокурори не змогли забрати в оточення Татарова "недоарештовану" землю Медведчука у Києві, – Bihus.info (ВIДЕО)
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 17 липня
20:00
У середу вже дощитиме на заході та сході України, вдень до +41°

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]