«Тепер ви вірите, що це не просто війна, а геноцид?»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:  розстріляна росіянами сімʼя

Зараз Україна-Русь закриває коло історії тривалістю у 850 років: ми нарешті даємо відсіч північно-східній орді, яка весь цей час уярмлювала, нівечила, манкуртила наш народ, привласнивши собі його славу, історію, Церкву, культуру та навіть саме наше прадавнє ім‘я.

Все більше страшних свідчень про звірства російських окупантів на українських землях ставатимуть відомими. 

Як розстрілювали.

Як катували.

Як ґвалтували.

Про мародерство та ірраціонально-вандальське нищення майна. Я знаю десятки розповідей, як дикуни просто трощили те, що не могли вкрасти. Мабуть від озлоблення, що українці живуть краще за них. Бо ми ЖИВЕМО, а не як вони - існуємо.

1169 року набрана з тих самих країв та ведена Андрієм «боголюбським» зграя у час Великого посту захопила Київ. І пограбувала та понищила його гірше, ніж це колись робили степові орди печенігів й половців.

Зараз Україна-Русь закриває коло історії тривалістю у 850 років: ми нарешті даємо відсіч північно-східній орді, яка весь цей час уярмлювала, нівечила, манкуртила наш народ, привласнивши собі його славу, історію, Церкву, культуру та навіть саме наше прадавнє ім‘я.

Що змогла орда за ці століття - вкрала. Що не змогла - зґвалтувала, розбила, понівечила. Точно, як московити в Бучі й Ірпені…

Але переконаний, що погром і розорення, які розпочалися у Великий піст 850 років тому і поновлювалися з епохи в епоху, - в час теперішнього посту заповнюють фінальну сторінку, яку український народ має остаточно перегорнути.

Сьогодні Київщина була звільнена від північно-східної зграї. Не лише путінської. Але і тієї, «боголюбської».

**

В Ізраїлі багато політиків, блогерів та обивателів після промови нашого президента ображалися: «Як можна порівнювати війну в Україні з Голокостом!».

Тоді я написав, що жахлива правда про Голокост стала відомою ПІСЛЯ трагедії. І чи бажають критики промови Зеленського ПОЧЕКАТИ, доки путіно-нацисти довершать злочини геноциду в Україні - щоби порівняти?

Ось тепер можна з гіркотою констатувати, що мої передбачення справдилися.

Росія лише місяць контролювала Бучу, Ірпінь та інші північні передмістя Києва. На що перетворили їх російські душогуби - зараз можна побачити. Уявіть, що там було би, якби вони панували, як нацисти в Польщі, п‘ять з половиною років… 

УБИТІ РОСІЯНАМИ МЕШКАНЦІ БУЧІ

Убиті росіянами мешканці Бучі

Вони не встигли побудувати таборів смерті та газових камер. Вони не мали часу та бажання збирати українців у гетто.

Вони просто ВБИВАЛИ. Вбивали всіх, до кого дісталися. Вбивали лише за однією ознакою - за приналежність до української політичної нації.

На мою думку, документальний фільм про Бучу, Ірпінь, про Маріуполь - обов’язково мали би надіслати всім депутатам Кнессету та в ЗМІ Ізраїля з одним запитанням: «Тепер ви вірите, що це не просто війна, а геноцид?»

Євстратій Зоря Заступник Голови Управління  зовнішніх церковних зв’язків УПЦ ПЦУ, профессор Київської православної богословської академії


В тему:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]