Третье золото Украины в Лондоне

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Вчера Алексей Торохтий на Олимпиаде 2012 в лондоне, буквально вырвал свою золотую медаль в последней попытке. В сумме наш спортсмен поднял 402 килограмма. Он обыграл серебрянного и бронзового призера всего на 1 и 2 килограмма сотвественно.

1. Торохтий Алексей (УКРАИНА) - 412 кг (185+227)

2. Насиршелал Наваб (Иран) - 411 кг (184+227)

3. Бонк Бартломей Войцех (Польша) - 410 кг (190+220) 

Торохтий Алексей

 Фото: EPA/UPG /AP

 

Таким образом, украинцы имеют уже девять медалей: три золотых и шесть бронзовых.
 
Напомним, первую золотую медаль Олимпиады в Лондоне принесла Украине шпажистка Яна Шемякина, золотом порадовали гребчихи на соревнованиях по академической гребле на 2000 метров: Яна Дементьева, Анастасия Коженкова, Наталья Довгодько и Екатерина Тарасенко.
 
Две бронзовых награды завоевала — Елена Костевич в стрельбе из пневматического пистолета на расстоянии 10 и 25 метров.
 
Бронзовые награды: у Юлии Калины в категории до 58 кг в тяжелой атлетике, Ольги Харлан из Николаева по фехтованию на сабле, Ольги Саладухи в тройном прыжке на Олимпийских играх в Лондоне.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]