Нам всем нужно выжимать из себя лень, агрессию, зависть и бескультурье

|
Олесь Доний

« Нам всем нужно выжимать из себя лень, агрессию, зависть и бескультурье. И учиться голосовать за нормальных людей. Ну не может быть, чтобы только в Чехии имел право родиться Вацлав Гавел, а в Украине - нет. Я знаю вацлавов гавелов и в Украине. Это честные люди, которые шли в лагеря в 60-70х. Это и Мирослав Маринович, это и Василий Овсиенко - люди, которым я лично доверяю. Которые не боялись идти в тюрьму и в те времена, и сейчас выступают против политических репрессий. Просто нужно выбирать именно их, этому нужно учиться.»

Олесь Доний, народный депутат 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]