10 запитань історику: Совєцькі партизани – бандити чи "народні месники"?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Діяльність “червоних” партизанів в окупованій Україні 1941–1944 років – дуже суперечлива тема. З одного боку, вони боролися проти нацистів, їхніх союзників і колаборантів. З іншого, поширеними явищами серед партизан були мародерство, пияцтво, розпуста.

 

Часто їх звинувачують у провокуванні окупантів на репресії проти цивільного населення, як у містечку Корюківка в березні 1943-го. Про Ковпака, Руднєва, Федорова, Сабурова, Попудренка, Наумова й про те, наскільки реальним є пропагандистський образ “народного месника” розповідає історик Ігор Бігун – редактор веб-сайту “Історична правда”.

Відео: Історія Без Міфів

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]