Батальйон скотів "Монако"-2. Українські "елітні" біженці відсиджуються на Лазурному узбережжі поки країна воює

Заможні громадяни України – політики, бізнесмени, народні депутати – у масовому порядку виїхали за кордон. Багато хто з них перебуває у курортних містах Франції в той час, коли в Україні триває повномасштабна війна з РФ. Видання "Українська правда" опублікувало ще один сюжет про це.
Відео: Украинская правда
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У вівторок дощі та мокрий сніг на сході України, у Карпатах до -13°С
- 18:02
- Екс-заступник міністра оборони розказав про урядову ІТ-мафію
- 16:48
- ЄС планує надати Україні військову допомогу на €40 мільярдів - Каллас
- 15:27
- Антиукраїнська діяльність: суддя Васильєва звільнила від відповідальності Мецгера, Тельбізова та Осіпова за напад на українського журналіста Михайла Ткача
- 12:30
- Замість потужного "Плану перемоги" Зеленського з'явилися не менш потужні "червоні лінії" Сибіги
- 10:01
- США виходять з групи, яка розслідує злочини росії в Україні
- 08:00
- Рубіо розповів про новий світовий економічний порядок
- 20:00
- Погода в Україні на тиждень 17 – 23 березня
- 19:29
- "Пане президенте, ваша обізнаність про стан справ в ЗСУ вражає!" - Безугла прокоментувала останні призначення в ЗСУ
- 17:39
- Вбивця патріота Ганула Сергій Шалаєв тривалий час перебував на лікуванні і не прибув із відпустки, - 28 ОМБр
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.