Новая Украинская Армия. Чувство долга: Война в Украине

|
Версия для печатиВерсия для печати

Впервые за почти 23 года украинцы стали гордиться своей армией и верить в нее. Украинская армия вынуждена вести на Донбассе настоящую войну с регулярными войсками России, защищая не только свою территорию, но и мировой порядок, который сформировался после Второй мировой войны.

Об этом на Глобальном форуме Американского еврейского комитета в Вашингтоне заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк. Героизм защитников Донецкого аеропорта уже вошел в легенды. «Киборги» стали почти былинными героями. Патриотичные украинцы с удовольствием делают видеоклипы посвященные ВСУ. Пользователь youtube по псевдонимом Jonathan Woodworth — один из них.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]