Путін знайшов "суперзброю" там, де ніхто не чекав

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міф про «другу армію світу» розбився об мужність армії України. Господар кремлівських веж проводив дні і ночі у тяжкому роздумі: що робити далі? В голову лізли нав'язливі думки про незавидну долю тиранів, які програли війну. Образи Хусейна, Каддафі та інших невдах викликали холодок остраху, що плавно переходив у жах.

Думки про застарілу військову техніку, що стоїть на озброєнні другої армії світу, названої так за чітку відповідність Радянській армії часів Другої світової війни, вселяли мало надій на переможний результат спецоперації. Перед поглядом євразійського дзюдоїста з'явився образ кінця Гітлера, з радянської кіноепопеї «Звільнення». "Еврика!" – міг би заволати улюблений вождь усіх стерхів, якби знав це слово. Захотілося негайно викликати Шойгу та Герасима, та суворо запитати: «Де боєприпаси!?».

Потім поділитися геніальною ідеєю. Але відразу обпалила думка: «Не можна! Адже вони не пройшли двотижневий карантин! А про снаряди і взагалі питати більше нема кому». А поки що є час добре відшліфувати думку. Слід знову пройтися по всьому ланцюжку асоціацій і пригадати подробиці геніальної ідеї. Отже, спочатку був Гітлер, точніше його смерть.

 

Законна гордість захлеснула онука дідів, що воювали. За цим постав зримий образ "Безсмертного полку", і гімнастка Аліночка з величезним транспарантом "Можемо повторити!" Звичайно ж! Потрібно невпинно повторювати дії улюблених вождів: пролетаріату та фюрера. Ось воно, рішення: фюрер усвідомив, що III Рейх поступається військовому та економічному потенціалу супротивника, і дійшов висновку необхідність технологічного переваги. Плодом технологічного прориву Рейху мало стати створення чудо-зброї, арійською вундерваффе. Тут кремлівський вождь відчув мішане почуття: гордість за знання німецької, і легке засмучення, що з віком він без заготовленого тексту, рідною мовою не може провести нараду з нижчими на владній вертикалі. Але як колись Меркель захоплювалася його вимовою, як піднімала руки вгору і пред'являла аусвайс! Гаразд, геть лірику, розслаблятися зараз не час! Необхідно добре обмозгувати чудо-зброю технологічного прориву великої Росії. Визначний геополітик викликав ад'ютантів, як завжди по-начальному коротко, виклав геніальну ідею. «Рішення прийнято, виконуйте» — пробурмотів, занурюючись у солодку дрімоту кремлівський мачо... 

Відео: hrendyabliki

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]