Як комуністична влада, під проводом СРСР, руйнувала колись розвинуті німецькі регіони

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Те що комуністи є злом, що несуть бідність, занепад, голод і знищення країн чудово підтверджується на прикладі Німеччини. Точніше розділеної на дві частини однієї держави - Західної (Федеративна республіка Німеччина) та Східної (Німецька демократична республіка). Після Другої світової війни перша пішла шляхом ринкової економіки та демократії, а друга - соціалізму та диктатури.

Через 40 років капіталістична Німеччина, змогла успішно здолати руйнівні наслідки Другої світової війни, та перетворитися на технологічну і розвинуту економіку світового рівня з високим добробутом населення. І, навпаки, соціалістична Німеччина фінішувала банкрутом та збіднілим населенням, що жило удвічі гірше за західних німців.

Навіть після об’єднання двох Німечин та вливання на східні території понад трильйон доларів інвестицій, субсидій, грантів та інших видів допомог, що направлені на подоланні розриву у рівні життя, землі колишньої НДР залишаються відсталим регіоном на тягарем для “західняків”: менший розмір ВВП на душу населення, менші доходи населення, вищий рівень безробіття.

Відео: Ціна Держави


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]