«Зірвати банк»: як працювали шахрайські схеми у «ПриватБанку»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У фільмі-розслідуванні «Зірвати банк» розповідається як працювали шахрайські схеми у «ПриватБанку» та показуються раніше невідомі бізнеси та майно Коломойського і Боголюбова у США, Великій Британії, Швейцарії та Ізраїлі.

У грудні 2016-го держава викупила найбільший український приватний банк за 1 гривню. Разом із націоналізацією «ПриватБанку» уряд отримав величезні проблеми.

За підрахунками міжнародної аудиторської компанії Kroll, Коломойський і його бізнес-партнери через «ПриватБанк» незаконно вивели 5,5 мільярда доларів.

Судові процеси навколо банку тривають в Україні, Великій Британії та у США. Нещодавно за Коломойського та Боголюбова взялося американське ФБР.

Якщо вдасться довести їхню причетність до мільярдних махінацій, багаті і впливові українці опиняться за гратами, а їхнє майно конфіскують.

Відео: slidstvo info

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]