Журналісти знайшли записи, що викривають причетність голови КСУ Тупицького до суддівського шахрайства

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Олександр Тупицький очолює одну з ключових інституцій в правовій системі країни, Конституційний суд України. За останні місяці він встиг став фігурантом кількох гучних скандалів: зокрема, «Схеми» опублікували розслідування про численне елітне майно незрозумілого походження голови КСУ Олександра Тупицького, в тому числі, в анексованому Криму. Втім, нове викриття проливає світло на його ймовірну причетність до суддівського шахрайства.

В розпорядженні редакції опинилися записи розмов Олександра Тупицького, здійснені правоохоронцями, на яких він вже в статусі судді, маючи вплив та знайомства в суддівському корпусі, допомагав у вирішенні корпоративного конфлікту одній із зацікавлених сторін. І, схоже, навіть отримав свою частку в підприємстві через довірену особу. А пізніше, вже будучи суддею КСУ, намагався зупинити свідка від дачі свідчень правоохоронцям на цю тему та пропонував йому за свою фінансову винагороду владнати цей конфлікт. «Схеми» верифікували плівки, співставили з подіями того часу, проаналізували їх – і розповідають про історію переділу одного заводу, що нині знаходиться на тимчасово окупованій території, і роль самого Тупицького в цьому корпоративному конфлікті. А також його роздуми про цілі роботи на суддівських нивах та історію приходу в Конституційний суд.

Відео: Радіо Свобода

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]