Виктор Янукович и пенитициарная служба - продолжение романа

Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 7 августа состоялся второй этап конкурса «Виват, офицеры!» Среди сотрудников органов и учреждений исполнения наказаний управления Государственной пенитенциарной службы Украины в Днепропетровской области.

Конкурс проводился с целью повышения квалификации и профессионального мастерства лиц, проходящих службу в уголовно-исполнительной службе Украины, поддержания и развития их творческих способностей, так написали работники пресс-лужбы ведомства на странице в Фейсбук. На фото, молодые тюремщики стоят в позе пионеров на фоне портрета бывшего узника их системы. Страна парадоксов!

Фото:  facebook 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]