80% жителів країн Євросоюзу підтримують санкції щодо росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

80% жителів країн Європейського союзу підтримують санкції щодо росії.

Про це йдеться у дослідженні Eurobarometr.

У дослідженні , яке проводилося з 19 квітня по 16 травня у 27 державах-членах ЄС, повідомляєтьсяя, що 87% респондентів вважають за необхідне знизити свою залежність від російських джерел енергії. 80% погоджуються з тим, що така політика сприятиме захисту стратегічних інтересів ЄС.

Майже дві третини (65%) європейців вважають членство в ЄС за благо. Це найвищий результат із 2007 року, коли він становив 58%. 52% європейців сьогодні мають позитивне уявлення щодо ЄС проти 12% негативного. Більшість громадян сприймають війну в Україні як кардинальні зміни: 61% європейців не впевнені, що їхнє життя продовжиться без змін. Проте 59% європейців вважають пріоритетом захист загальноєвропейських цінностей, таких як свобода та демократія, навіть якщо це вплине на ціни та вартість життя.

Eurobarometer – це серія опитувань громадської думки, які проводяться від імені Європейської комісії та інших установ ЄС. З

80% європейців підтримують антиросійські санкції.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]