Bloomberg: росія загрожує Індії зривом спільних проектів, щоб не потрапити до глобальної фінансової ізоляції

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кремль чинить тиск на уряди різних країн, включаючи Індію, погрожуючи анулювати оборонні та енергетичні угоди, якщо вони не допоможуть запобігти включенню Росії до «чорного списку» FATF (міжурядова організація, яка займається виробленням світових стандартів у сфері протидії відмиванню злочинних доходів та фінансуванню терор).

Про це пише Bloomberg.

Російська сторона попередила своїх колег в Індії про «каскад непередбачуваних та негативних наслідків для співпраці в оборонній, енергетичній та транспортній сферах, якщо FATF вживе нових заходів проти Росії», повідомляє Bloomberg.

Як з'ясувала агентство, серед російсько-індійських проектів, які опиняться під загрозою, якщо буде вжито додаткових заходів проти Росії, перераховано:

- співробітництво «Роснафти» та Nayara Energy Limited,

- експорт російського озброєння та військової техніки до Індії, а також технічне співробітництво у сфері оборони,

- російські пропозиції щодо нових спільних авіаційних проектів, які були представлені на виставці Aero India 2023,

- технологічне та енергетичне співробітництво на АЕС в Індії,

- угоду між ВАТ «РЖД Логістика» та Індійською контейнерною корпорацією про послуги з перевезення вантажів у зв'язку з розвитком торгового коридору Північ — Південь.

Раніше FATF вже призупинила членство Росії, проте Україна наполягає на тому, щоб організація наклала додаткові обмеження.

Як зазначає Bloomberg, внесення Росії до чорного списку FATF поставить уряд Путіна в один ряд з Північною Кореєю, Іраном і М'янмою (поки що тільки ці країни мають такий статус) і занурять економіку РФ у ще більшу ізоляцію.

Bloomberg не знає, чи відреагувала Індія на російські попередження. Російський та індійський уряди не відповіли на запити про коментарі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]