Дані Держприкордонслужби: начебто лише 2,4 млн українців виїхали та не повернулися до України від початку великої війни
Після сплеску виїздів за кордон на початку повномасштабної війни, різниця між кількістю людей, що виїхали та повернулись, складає лише 2,4 млн громадян. Цікаво, що іноземці навіть під час великої війни більше в'їжджають, аніж залишають Україну.
За шість місяців поточного року з України виїхало 8,2 млн громадян, а в’їхало — 7,97 млн. Така різниця — 230 тис. осіб — майже в 11 разів менша показника першого півріччя торік. Так, тоді Україну покинуло на 2,62 млн осіб більше, ніж заїхало. У другому півріччі 2022 люди все ж активніше поверталися до України — тоді прибуло на 149 тис. громадян більше, ніж виїхало.
Від початку повномасштабної війни різниця між тими, хто виїхав та в’їхав до України, склала 2,7 млн осіб. Більша частина із них — 2,4 млн — є громадянами України, решта — іноземці. Цікаво, що у березні і квітні поточного року кількість українців, які повернулися на Батьківщину, перевищувала кількість тих, хто виїжджав. Але вже з травня 2023-го ситуація змінилася у протилежний бік — якраз у період початку літніх відпусток.
Незважаючи на все ще переважаючу кількість виїжджаючих, у першому півріччі 2023-го частка громадян, які покинули Україну та не повернулися, склала 3%. Для порівняння, протягом першого півріччя 2022-го ця частка дорівнювала 27,5%, а протягом усього минулого року — 13,6%.
А ось іноземців за шість місяців цьогоріч навпаки в’їхало більше, ніж виїхало — на 12,2 тис. осіб. Така тенденція спостерігається щомісячно з лютого 2023-го
Загалом за півтора роки, з січня 2022-го по червень 2023-го, державні кордони України перетнули 50 млн разів. З них залишили Україну 26,36 млн осіб, а в’їхали — 23,66 млн осіб.
Варто зазначити, що дані, які Опендатабот отримав від Держприкордонслужби про осіб, які офіційно перетнули кордон України, значно різняться від показників ООН. Так, в ООН говорять про 6,24 млн українських біженців.
Зображення вгорі: Євростат: Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в ЄС перевищує 4 мільйони осіб
На цю тему:
- ЄК на рік продовжить статус захисту для українських біженців
- Статус тимчасового захисту в Євросоюзі отримали понад 3 мільйони біженців з України – ООН
- Як повернутися з російської «евакуації»: що для цього слід зробити вже зараз
- Депопуляція нації: скільки людей втратить Україна та як зупинити міграцію
- Євростат нарахував 3,9 мільйони українців, яким надано тимчасовий захист в ЄС
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 12:03
- СБУ викрила масштабну схему для ухилянтів у приватному львівському університеті продажного радянського "мєнта"
- 10:01
- Друзі Зеленського: син державного зрадника Баканова з СБУ будує маєток на землі, купленій за втричі заниженою вартістю
- 08:00
- Ворог окупував селище Ясна Поляна на Донеччині
- 20:00
- У суботу в Україні дощитиме, в Карпатах йтиме мокрий сніг
- 18:05
- Реформа БЕБ: що це має дати Україні
- 16:07
- Геннадій Друзенко: Як неядерне мислення вбиває Україну
- 15:32
- Звільнили головного інспектора Міноборони. Схоже, за правду
- 14:59
- Юлія Григорович ("Куба"): До мене поставилися як до скота
- 12:04
- Бутусов: Система управління в ЗСУ будується на брехні
- 11:40
- Ще один інвалід: генерал Содоль звільнився із ЗСУ через ВЛК
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.