ДБР завершило досудове розслідування стосовно ще чотирьох зрадників

|
Версия для печатиВерсия для печати

 ДБР продовжує системне документування фактів державної зради та колабораціонізму поміж посадовців та працівників правоохоронних органів, які після початку повномасштабного вторгнення до України перейшли до лав окупантів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Цього тижня працівники ДБР завершили розслідування щодо чотирьох зрадників, ще двом фігурантам повідомлено про підозру.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо працівниці правоохоронного органу з Херсону, які після російського збройного вторгнення до України перейшла до лав ворога.

Обвинувальний акт направлено до суду.

У травні-вересні 2022 року жінка не виконала наказу керівництва про передислокацію та добровільно вступила до незаконного правоохоронного органу на окупованих територіях Херсонщини.

Окупанти надали їй посаду тимчасового заступника керівника слідчого ізолятора, а потім вона отримала посаду керівника одного зі слідчих відділів фейкової окупаційної міліції. Наразі вона продовжує знаходитися на неконтрольованих територіях України.

Фігурантка обвинувачується у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо двох колишніх правоохоронців, які перейшли на бік ворога та працюють на окупантів у селищі Розівка Пологівського району.

Обвинувальні акти направлені до суду.

На співпрацю з ворогом вони пішли ще на початку широкомасштабного вторгнення у квітні 2022 року. Після окупації селища Розівка чоловіки добровільно розпочали «службу» у незаконно створеному органі окупантів.

Вони виконували вказівки та розпорядження керівників окупаційної адміністрації рф, здійснювали патрулювання території селища, надавали інформацію ворогу про місцевих жителів, схиляли їх до співпраці з окупантами.

Обох колишніх правоохоронців обвинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування щодо експравоохоронця з Луганської області, який проміняв керівну посаду на «службу» в лавах окупантів.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Під час повномасштабного вторгнення російських військ колишній очільник одного з відділів правоохоронного органу залишився на захопленій росіянами території Сватівського району Луганської області.

Експравоохоронець цілком підтримав створення карального органу, який окупанти облаштували у захопленій адміністративній будівлі в Луганській області. Фігурант «урочисто» прийняв присягу на вірність так званій «лнр».

Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Підозру у державній зраді також оголошено двом колишнім правоохоронцям з Мелітопольського району Запорізької області, які нині прислужують окупантам у селищі Приазовське.

На ворога вони працюють від початку широкомасштабного вторгнення: несуть чергування, контролюють місцеве населення, придушують спротив патріотично налаштованих людей. За цей час один з них навіть встиг «засвітитися» в сюжеті пропагандистського телебачення про роботу незаконних окупаційних правоохоронних органів.

Їм заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура, Луганська обласна прокуратура та Чернігівська обласна прокуратура.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]