Друг Зеленського, спонсор "Слуг народу" з біографією агента ФСБ Слюсарєв купив нерухомість у Ніцці з партнеркою, яка веде бізнес в окупованому Криму - ЗМІ (ВIДЕО)
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/Vadym-Slyusarev-666.jpeg?1689321671)
Пов’язаний із партією "Слуга народу" Вадим Слюсарєв за лічені дні до повномасштабного вторгнення поїхав у Росію. За декілька місяців він повернувся в Україну, перед тим відвідавши Європу. За час війни він, зокрема, переофоромив на себе бізнес, який належав оточенню колишнього прем’єра Азарова та проросійського політика Мураєва.
Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
За даними журналістів, він відкрив фірму в Угорщині, зареєстрував компанію у США та придбав нерухомість у Ніцці. Разом із Оленою Польовик, яка веде бізнес в окупованому Криму.
Французька компанія SCI GOODWIN раніше належала росіянам Світлані і Павлу Поповим. Влітку 2022 р. її власниками стали харків’яни Вадим Слюсарєв і Людмила Польовик. Під час укладання угоди зазначалося, що компанія володіє квадратними метрами у комплексі "CARRE RUBIS" у Ніцці, за адресою: 64 Avenue de la Lanterne. За даними французьких держорганів, фірма кілька років тому придбала там кілька квартир і паркомісць.
18 лютого 2022 УП повідомляла, що Слюсарєв поїхав до РФ. За даними ЗМІ, на той момент він був членом партії "Слуга народу". Джерела Bihus.Info повідомили, що після того виїзду Слюсарєв повернувся в Україну у травні 2022-го.
Співрозмовники у "Слузі народу" не змогли повідомити, чи вийшов він з президентської партії.
Голова Харківського обласного осередку "Слуги народу" та давній знайомий Слюсарєва нардеп Сушко заявив, що його осередок не володіє запитуваною інформацією. Хоча саме в цьому регіональному партійному осередку Слюсарєв раніше був членом ради.
Адвокатка Слюсарєва це питання проігнорувала. Замість відповіді на нього Олена Бардіна зазначила, що Слюсарєв не є членом керівного органу партії – політради, куди його обрали, але нибито так і не призначили.
Нардеп Андрій Одарченко, якого вважали одним із протеже Слюсарєва, повідомив, що спілкується зі Слюсарєвим "досить рідко" і не знає, чи припинено його членство в партії "Слуга народу", пише Bihus.Info.
Про Людмилу Польовик відомо, що у минулому вона була співвласницею двох українських фірм, якими пізніше почав володіти Вадим Слюсарєв. Крім того, у неї є донька Даша, а з її російським мобільним номером пов’язана дівчинка на ім’я Слюсарєва Дарья Вадимівна, за даними злитих російських баз.
"Як виявили Bihus.Info, після окупації Криму росією Польовик відкрила на своїй ділянці в Алушті готель Blumarin. Вона неодноразово фігурувала на відео святкувань дня народження готелю в окупації. Зокрема на відео, викладеному у травні 2022 р", - йдеться в повідомленні.
За даними журналістів, у 2017 Польовик брала участь у державних закупівлях рф – продавала послуги поселення в готелі Blumarin бюджетній установі рф за рублі. Її підпис на тому контракті збігається з підписом на документах про купівлю французької компанії, який стоїть поруч із підписом Слюсарєва.
"Польовик володіє в РФ трьома фірмами, які платять податки агресору (ООО "Рубикон 2016", ООО "Авис-Крым", ООО "Центр медицинской реабилитации"). У державному реєстрі компаній рф "ЕГРЮЛ" Польовик зазначена як громадянка рф. При купівлі французької нерухомості вона вказала українське громадянство", - додали у Bihus.Info.
На цю тему:
- Кордони і бл*два
- Генерал Слюсарєв оголосив війну журналістам. На боці росії?
- Член політради "Слуги народу" втік до росії напередодні її вторгнення в Україну
- Член політради «Слуги народу» виявився сигаретним контрабандистом
- Став відомий список покидьків, чиї імена розглядалися, але не потрапили в ТОП контрабандистів, проти яких РНБО запровадила санкції
- Мародерство: виявлено перший випадок переходу бізнесу від колаборантів на "смотрящих" від "Слуг народу"
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У понеділок дощитиме всюди крім півдня України, спека збережеться
- 18:02
- Велика релігійна громада на Вінниччині перейшла до ПЦУ
- 16:07
- "Справа Дашутіна": дивне слідство та дивні призначення
- 14:10
- Очевидний агент ФСБ Орбан звинуватив США у тероризмі
- 12:43
- Тільки «терористичний акт»! Це неправильна кваліфікація, - Микола Голомша про вбивство Фаріон
- 10:57
- ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 28 липня
- 08:00
- У неділю в Україні переважно без опадів, вдень до +33°
- 18:00
- Як російська агентура у Верховній Раді захищає московську церкву від українців (ПРІЗВИЩА ВОРОГІВ)
- 16:06
- Комбат 3 ОШБр Кухарчук: "Де хоч натяк на повагу від Держави?"
- 15:14
- Влада Чехії посилила увагу до діяльності РПЦ в країні
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.