The Economist: Глобальна продовольча криза відкриє очі країнам на значення війни в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Від експорту з України зараз залежить харчування 400 млн людей у світі.

Поглиблення глобальної продовольчої кризи через війну Росії проти України вже скоро змусить більшість країн зрозуміти, що ця війна - це глобальна катастрофа, а не проблема «лише Європи». Таку думку висловила головна редакторка журналу The Economist Занні Мінтон Беддос на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Продовольча криза стане поштовхом – відкриє очі всьому світові. Ми поступово розуміємо величезні масштаби катастрофи", – сказала вона.

За її прогнозами, 2022 рік стане найскладнішим роком у плані забезпечення продовольством – і не через неврожай, а через проблеми з його доставкою, створені Росією. Зараз наближається новий урожай, і сховища переповнені.

"Україна годує зараз 400 млн людей у світі. Має бути якийсь шлях залучити весь світ, який поки що сидів осторонь і думав, що там відбувається в Україні. Крім Європи та Трансатлантичної коаліції, (інші країни) не тиснули на Росію, щоб вона розблокувала порти", – наголосила очільниця The Economist.

Якщо світова спільнота не знайде такого шляху, каже Беддос, то тоді не лише сотні мільйонів жителів планети стикнуться з проблемою голоду, це стане і «насмішкою» із самої світової спільноти.

"Криза показала, що світовий порядок, який існував, не може нічого досягти. Якщо будуть лише переговори й нічого не зміниться, то ми нічого не варті. Тому треба рухатися, і рухатися швидко", - підкреслила Беддос.

Росія блокує українські порти за допомогою свого Чорноморського флоту та водночас краде зерно з елеваторів на окупованих територіях (так втрачено вже понад 400 тис. тонн зерна). Це загрожує проблемами з продовольством та голодом багатьом країнам світу. Відтак країни Заходу почали шукати інші шляхи для експорту українського збіжжя і навіть заговорили про створення військово-морської коаліції, покликаної розблокувати українські порти.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ
08:00
Окупанти просунулись у Торецьку та ще біля 4 сіл
20:00
У суботу в Україні ожеледиця, сніжитиме та дощитиме
19:07
Мінімум троє гравців ВК "Решетилівка" не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини
18:44
"Довічне" отримав фронтовик, який підірвав корумпованих "колег"-депутатів у сільраді на Закарпатті
18:05
Єгор Фірсов: Настав час попрощатись із дядьками-генералами
16:09
Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]