Експерт порівняв Сирського з кращими генералами минулого

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відставний військовий Семен Сметанін виступив на підтримку Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, називаючи його одним з найкращих стратегів сучасності та порівнявши з американським колегою часів Другої світової війни Джорджем Паттоном.

У своєму блозі Сметанін зазначив, що Сирський досяг значних успіхів у реформуванні та модернізації української армії, попри критику та інтриги, спрямовані проти нього.

Сметанін згадав про успішну операцію зі звільнення понад шести тисяч квадратних кілометрів Харківської області, яку порівняв з висадкою союзників у Нормандії в 1944 році. Він наголосив, що ця операція, проведена до масового постачання західної зброї, стала можливим завдяки блискучій тактиці маневрової війни та обманних маневрів, які застосував Сирський.

ґОсобливу увагу експерт звернув на роль Сирського в обороні Києва. Під час критичних моментів він ухвалив низку важливих рішень, зокрема підрив мостів через річки Ірпінь та Тетерів, що сповільнило просування російських військ. Завдяки його координації з Силами спеціальних операцій та іншими групами, вдалося завдати значних втрат противнику та зірвати його плани швидкого захоплення столиці.

Сирського порівнюють з історичними українськими полководцями, такими як Богдан Хмельницький та захисники Холодного Яру. В блозі автор  також відзначив впровадження новітніх технологій, включаючи дрони та системи радіоелектронної боротьби, що надали українським військам тактичну перевагу.

Під керівництвом Сирського здійснювалися масштабні реформи навіть під час активного військового тиску. Він активно співпрацював з військовою розвідкою, довіряючи молодшим офіцерам і формуючи нове покоління командирів, здатних до нестандартних рішень.

Експерт підсумував, що критикувати Сирського у теперішній ситуації - це ризиковано, адже його лідерство та стратегічні рішення відіграють ключову роль у протистоянні російській агресії.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
19:04
Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]