Філатов розповів про оборону Дніпра: від Коломойського - зеро, "Нарік" і "Умка" втекли

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мер Дніпра Борис Філатов розповів про те, як олігархи допомагають обороні міста, та як інтегровані у це питання бізнес та суспільство.

Про це Філатов розповів в інтерв'ю "Українській правді".

"Якщо ми говоримо про олігархів, то, наприклад, якщо говорити про підприємства Віктора Михайловича Пінчука, то вони також повністю інтегровані і допомагають технікою, будівельними матеріалами. На базі поліклініки своєї заводської надають медичну допомогу переселенцям.

Якщо ми говоримо про Ігоря Валерійовича Коломойського – я не знаю, де ця людина. Хтось каже, що він знаходиться у Дніпрі, хтось каже, що він перебуває у Буковелі. Тобто його на горизонті не видно взагалі, просто не видно. Відчуття, що його немає. Може, він десь у Буковелі комусь допомагає, я не коментуватиму...

Там недавно один його підручний давав інтерв'ю телеканалу 1+1 і сказав, що він займається багато чим, але не хоче на цьому піаритися. Ну, нехай покаже, чим він займається з точки зору захисту рідного міста, яке зробило його мультимільярдером. У територіальній громаді має багато родичів, друзів...

Тобто якщо ми говоримо від імені штабу оборони, це нуль, це зеро. Про його місцезнаходження теж не можу ні підтвердити, ні спростувати де він знаходиться" - сказав Філатов.

За словами Філатова, були ще "патріоти, які про себе у 14-15-му році знімали фільми… як вони від сепаратистів Дніпро відбили", а після початку повномасштабної війни як щури, втекли з рідного міста. Мер уточнив, що має на увазі відомого у місті бізнесмена Олександра Петровського (на прізвисько "Нарік").

"Є, правда, інше питання: яким чином вони могли перетнути кордон, будучи військовозобов'язаними. І друге питання: куди подівся їхній підручний товариш кримінальний авторитет на прізвисько Умка, який знаходився під підпискою про невиїзд", - додає Філатов.

При цьому мер наголосив, що бізнес та суспільство Дніпра дуже інтегровані у питання оборони міста.

"Дуже багато підприємців, власників автосалонів, майстерень, віддавали свої машини, роблять ремонт техніки, якісь цехи у них працюють. Тобто народ повністю був у цю історію інтегрований.

У перші дні війни варили їжаки протитанкові, робили зірочки, щоб кидати під колеса техніки. Усі працюють на перемогу, на фронт" - додав Філатов.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю в Україні короткочасні дощі, на півдні до +28°С
19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]