Фонд держмайна та суд допомагають Коломойському вкрасти Батьківщину-Мати
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/maxresdefault_69.jpg?1644535077)
ТОВ «Архітектурна майстерня Інка» виборює в судах право приватизувати нерухомість в Києві навколо монумента Батьківщина-Мати. Мова йде про національний меморіальний комплекс, приватизація якого заборонена українським законодавством, Господарський суд столиці вже ухвалив рішення, яке по суті дозволяє його приватизацію.
Про це видання ZN.UA повідомило джерело, якому відомі подробиці відносно суду.
У 2015 році ця фірма уклала договір з Фондом держмайна про оренду вищезгаданих будівель. Відповідно до договору на той момент приватизація цих об’єктів була заборонена за жодних умов. Оскільки це меморіал. У грудні 2020 року орендатор звернувся до госпсуду Києва з вимогою визнати договір недійсним та дозволити їм приватизацію частини меморіального комплексу.
Окрім власне сумнівного рішення Господарського суду, на яке звернув увагу співзасновник політичної партії «Демократична сокира» Антон Швець, важливі і інші подробиці цієї історії:
По-перше, фактичним власником ТОВ «Архітектурна майстерня Інка» до 2018 року був адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан, а потім ще одна "зрозуміла" Коломойському людина - Микола Сольський. Зараз же компанією володіє Олена Фасоль, помічниця депутата «Слуги Народу» Олександра Маріковського.
По-друге, справу у Господарському суді розглядала Людмила Шкурдова, та сама суддя, до якої дивним чином стікаються справи, пов’язані із націоналізацією Приватбанку, і яка неодноразово доводила свою упередженість при розгляді цих справ.
По-трете, як стало відомо ZN.UA, Фонд державного майна доволі кволо відстоював недоторканність національного меморіалу в судах, часом просто не з’являючись на судових засіданнях. Зокрема вони проігнорували прийняття рішення у цій справі (№102144926 ) Верховним судом, який зрештою також проігнорував «факт належності орендованого майна до меморіального комплексу, якому надано статус національного". Як і те, що Міністерство культури України, як власник орендованого майна, визначило умови договору, з якими погодився орендар шляхом підписання такого договору, а тому визнання договору недійсним є втручанням в питання права власності.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:26
- Волтц: США заслуговують на відшкодування від України
- 21:19
- Зеленський назвав справжні гарантії, яких хоче Україна від союзників. Україна не гірше Ізраїлю!
- 18:09
- Єгор Фірсов: Ілюзія виборів і миру
- 16:56
- Пробують, як гопники, забрати власність. Я знав про санкції ще з 2020 року. Зеленський 6 років мене ненавидить, - Порошенко
- 14:02
- На Буковині свавілля попів УПЦ активізувало переходи громад до ПЦУ
- 13:40
- У Миколаєві ворог вразив ТЕС, 46 тис абонентів без тепла
- 12:44
- Ігор Луценко: Ми можемо відкинути ворога. І ми це робимо
- 10:28
- Ворог просунувся біля шести сіл на Донеччині
- 08:00
- Politico: делегація США вирушила до Ер-Ріяду на переговори щодо України
- 07:45
- США вже домовляються з диктатором і вбивцею Лукашенком під привидом послаблення впливу росії
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.