Глави 20 найбільших розвідок світу провели таємну зустріч у Сінгапурі - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Високопосадовці 20 найбільших розвідувальних служб світу провели таємну зустріч на полях безпекового саміту "Діалог Шангрі-Ла" в Сінгапурі.

Вони обговорювали, зокрема, війну Росії проти України. РФ присутня не була, передає Deutsche Welle.

На полях азійського безпекового саміту "Діалог Шангрі-Ла" в Сінгапурі відбулася таємна зустріч глав близько 20 найбільших розвідувальних служб світу. Про це у неділю, 4 червня, повідомляє міжнародна агенція Reuters із посиланням на п'ять джерел.

За їхніми словами, такі зустрічі організовуються урядом Сінгапуру та проводяться в окремому місці паралельно з самітом уже кілька років поспіль. Раніше про них не повідомлялося.

"Ця зустріч є важливою подією в міжнародному тіньовому порядку денному. З огляду на кількість країн-учасниць, це не фестиваль хитрощів, а скоріше спосіб сприяти глибшому розумінню намірів і кінцевих результатів. Між розвідувальними службами існує "негласний кодекс", згідно з яким вони можуть говорити, коли офіційна відкрита дипломатія ускладнена. Це дуже важливий фактор під час напруженості", - сказав один із співрозмовників видання.

Хоча про конкретні дискусії в Сінгапурі відомо небагато, війна Росії проти України та транснаціональна злочинність фігурували в переговорах, пише Reuters.

На зустрічі були присутні, зокрема, глави розвідок США, Китаю та Індії. За словами заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова, який брав участь в форумі "Діалог Шангрі-Ла", він не був присутній на зустрічі розвідки. Також був відсутній представник Росії.

Джерела агентства зазначили, що тон зустрічі був налаштований на співпрацю і взаємодію, а не на конфронтацію.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]