Хакери встановили, що лукашенко міг дурити путіна з тестами на ковід

|
Версия для печатиВерсия для печати

Білоруські хакери заявили про злам медичного центру управління справами самопроголошеного президента Білорусі, згідно з отриманими документами, Олександр Лукашенко міг не здавати ПЛР-тестів на коронавірус перед зустріччю з президентом країни-агресора Володимиром Путіним.

Про це повідомляє "Meduza" та білоруське видання "Зеркало".

Хакери, які називають себе "Об'єднаним штабом опору", виклали у відкритий доступ більше ніж 70 файлів, які є електронними варіантами довідок про ПЛР-тестування на коронавірус на ім'я Олександра Лукашенків та його сина Миколи.

Білоруське видання "Зеркало" визнало документи справжніми. Воно пише, що кожен файл має QR-код, при переході за яким з'являється офіційний сайт медцентру управління справами Лукашенка, де показано таку саму довідку, її можна завантажити у PDF-форматі.

Довідки охоплюють період із квітня 2021 до кінця грудня 2022 року. Майже всі вони були видані перед зустрічами Лукашенка з Путіним (до вересня 2021 року було достатньо одного тесту, після - два і більше). Довідки видавали також на ім'я сина Лукашенка. З них можна зробити висновок, що батько брав його із собою на більшість зустрічей з Путіним. Офіційно це не афішувалося.

Аналіз документів засвідчує, що довідки містять низку нестиковок. Зокрема, у результатах тестів Лукашенка трапляються два різні номери паспорта, а в тестах Миколи Лукашенка - три (один із них збігається з номером паспорта, зазначеним у довідках його батька).

Крім того, Олександр і Микола Лукашенки нерідко отримували довідки в один день і час. Іноді дати тестів змінювалися, а час взяття аналізу і видачі документа залишався колишнім.

У багатьох довідках збігаються час тестування і час видачі довідки, хоча для отримання результату ПЛР-тесту потрібен час. Як мінімум в одному документі дата видачі довідки випереджає дату проведення тестування.

Таким чином, "Об'єднаний штаб опору" припустив, що насправді Лукашенко міг не здавати ці ПЛР-тести.

Ще у 2020 році Лукашенко стверджував, що безсимптомно на ногах переніс коронавірус.

На початку липня 2020 року Лукашенко заявляв, що в країні коронавірус перемогли.

Він дотримується позиції, що Covid-19 – це "психоз", якому піддалося світове співтовариство. За його словами, в країні люди помирають від різних супутніх хвороб, а не від коронавірусу.

У той же час Путін після початку пандемії різко скоротив кількість контактів і особистої участі в заходах.

УГОРІ: ОЛЕКСАНДР ЛУКАШЕНКО ТА ВОЛОДИМИР ПУТІН, ФОТО: GETTY IMAGES

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:03
Російська ракета спричинила авіатрощу літака Azerbaijan Airlines в Казахстані, - Euronews
16:55
Ще чотири кабелі зв'язку, що з'єднують Фінляндію та Естонію, вийшли з ладу
14:08
Як нардепи оборонного комітету Ради від корумпованої "Слуги народу" покривали і покривають "яйця по 17" та інші злочини на мільярди
14:02
В Метінвесті озвучили сценарії на випадок окупації Покровська: "Єдина шахта коксівного вугілля в Україні"
13:43
Медіарух наївно закликає Зеленського застосувати санкції РНБО щодо Портнова - українофоба, багаторічного поплічника Коломойського та братів Суркісів
13:34
Міноборони зірвало голосування за членів Громадської антикорупційної ради, - Гудименко
12:10
Євстратій Зоря: Усик, Онуфрій та "анафема" Мазепи
10:01
Вбивство Фаріон: справа пішла до суду
10:00
Фішингові атаки та підроблені сайти: як убезпечити себе від шахраїв на онлайн-майданчиках
08:00
Ворог окупував ще два села і просунувся біля Піщаного

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]