"Кидок" західних партнерів: Зеленський поспішає підписати законопроєкт №12414 до отримання листа від фон дер Ляєн — ЗМІ
Глава Єврокомісії закликатиме його ветувати або відкласти законопроєкт.
Президент Володимир Зеленський має намір швидко підписати законопроєкт №12414, який фактично ліквідує незалежність САП та, відповідно, НАБУ. Він хоче це зробити до того, як надійде лист від глави Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, у якій вона закликатиме ветувати або відкласти законопроєкт, пише NV з посиланням на джерела.
За словами співрозмовників журналістів, офісі президента не очікує на позитивні сигнали від Євросоюзу, але Зеленський хоче швидко завершити процедуру підписання. Лист фон дер Ляєн незабаром надійде особисто главі держави.
22 липня парламент підтримав законопроєкт про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу, які перетворюють антикорупційні правоохоронні органи на маріонетки генерального прокурора. Рішення підтримали 263 депутати, хоча правозахисники закликали не голосувати за зміни. Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що закон ще сьогодні планують підписати спікер Руслан Стефанчук та президент Володимир Зеленський.
Нагадаємо, у Єврокомісії заявили, що наразі в Євросоюзі не обговорюють питання зупинки фінансування України, але ЄС занепокоєний ситуацією з НАБУ та САП. Джерела ZN.UA повідомляли, що сьогоднішнє рішення Ради безумовно вплине на результат щорічного оцінювання прогресу країн, що претендують на членство у ЄС. Його Єврокомісія проводитиме наприкінці жовтня.
На цю тему:
- 16 січня по-новому: нардепи повернули антикорупційну систему в часи Януковича
- Оприлюднили прізвища нардепів, які підтримали знищення НАБУ і САП
- Догодливий Стефанчук вже підписав законопроєкт, який ліквідує незалежність НАБУ та САП
- Те, що відбулося у Верховній Раді – акт внутрішньої підривної діяльності в умовах війни, - Стерненко. Піди поясни це Малюку
- НАБУ і САП закликали президента ветувати закон про знищення НАБУ і САП
- Два основних елементи незалежності НАБУ та САП сьогодні втрачено - Клименко
- Сьогодні знищено антикорупційну інфраструктуру - директор НАБУ Кривонос
- Юрій Ніколов: НАБУ нищать через мільярди Заходу для оточення Зеленського
- Законопроєкт про ліквідацію незалежності НАБУ та САП надасть надвеликі повноваження генпрокурору – ЦПК
- Офіційна заява НАБУ і САП щодо законопроєкту №12414
- Знищення антикорупційних органів: що стоїть за обшуками в НАБУ
- "Наслідки будуть катастрофічними": "слуга народу" Радіна закликає депутатів не голосувати за знищення НАБУ
- Зеленський знищує ключові антикорупційні здобутки Революції Гідності - Шабунін про законопроєкт №12414
- Влада збирається ліквідувати незалежність НАБУ та САП
- Transperancy International Ukraine вбачає в обшуках у НАБУ бажання влади зруйнувати незалежні органи
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 08:00
- "Через прикордонників прогнали 160 млрд грн" - Ніколов про оборудку зі снарядами (ВІДЕО)
- 20:00
- У четвер Україну прогріє до +22...+28 °С, дощі лише в Карпатах
- 19:03
- Тетяна Ніколаєнко: Як добити українську обороноздатність
- 18:10
- 80% українців підтримують розрив зв’язків УПЦ (мп) з РПЦ (ОПИТУВАННЯ)
- 17:10
- Касьянов - Зеленському: Ви вже втратили довіру українців
- 16:08
- "Слуги народу" хочуть зробити математику необов'язковою в НМТ
- 15:45
- До Києва прибула Північноатлантична рада НАТО
- 15:21
- Корм для собак великих порід: як підтримати здоров’я тварини?
- 14:40
- Трамп: Якби не я, Ізраїлю зараз не було б
- 13:29
- Україна уразила російський корвет на Балтиці








