Китай відмовився визнавати російську страховку суден із нафтою з Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Китайська влада та компанії відмовилися визнавати російські страхові сертифікати, необхідні для експорту російської нафти за допомогою танкерів. Без визнання страхових документів постачання нафти до Китаю неможливе. 

Про проблеми із визнанням страхових сертифікатів розповів заступник міністра транспорту РФ Олександр Пошивай у ході Російсько-Китайського енергетичного бізнес-форуму, зазначає видання The Insider.

«Російські судновласники стикаються з відмовами влади та компаній КНР щодо визнання страхових документів на судна та вантажі, видані вищеназваними страховими компаніями», — сказав він.

Пошивай висловив сподівання, що Пекін і місцеві компанії змінять свою позицію з цього питання і все ж таки почнуть визнавати страхові документи з боку російських компаній. Російська влада неодноразово скептично висловлювалася про перспективи західних санкцій щодо російської нафти, президент Володимир Путін та чиновники рангом нижче залякували , що світовий ринок нафти зіткнеться з різким дефіцитом енергоносіїв, що призведе до різкого зростання цін на них. Більше того, Москва відмовляється постачати нафту до країн, схильних долучитися до механізму граничних цін на нафту, який має запрацювати з 5 грудня, якщо ЄС вдасться узгодити всі деталі.

Крім механізму граничних цін, з 5 грудня також запрацює заборона надання російським компаніям послуг у сфері фінансів, страхування та морських перевезень у випадках, якщо ціна російської нафти перевищила встановлену західною коаліцією стелю. Ці послуги в основному надають західні компанії зі США, Великобританії, Швейцарії та Європи. Таким чином Росія фактично втратить можливість страхувати судна з нафтою, що є необхідною умовою безпечного перевезення товару морем.

Відмова Китаю визнавати російські страхові сертифікати ставить під загрозу постачання нафти до Китаю, який зараз є одним із найбільших покупців російських енергоресурсів — відмова від визнання документів ставить під загрозу весь нафтовий експорт до Китаю.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]