Країни G4 заявили про нагальну потребу в реформі Ради безпеки ООН

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністри закордонних справ Японії, Німеччини, Індії та Бразилії, чотирьох країн, відомих як G4, виступили зі спільною заявою, в якій наголосили на нагальній потребі реформування Ради безпеки ООН.

Про це повідомляє японське видання Nippon, передає Укрінформ.

На зустрічі у Нью-Йорку на полях сесії Генеральної Асамблеї ООН глави дипломатичних відомств так званої «Групи чотирьох» погодилися, що посилення функцій Ради безпеки ООН набуває все більшої важливості тлі триваючої агресії Росії проти України.

«Нездатність Ради безпеки ООН ефективно і вчасно протистояти сучасним глобальним викликам посилює нагальну потребу в її комплексній реформі, щоб вона краще відображала сучасні геополітичні реалії», – йдеться в заяві.

Міністри погодилися, що збільшення кількості постійних і непостійних членів Ради безпеки ООН зробить орган більш представницьким, та домовились працювати разом для зміцнення діалогу між усіма членами ООН і досягнення конкретного прогресу. 

У повідомленні зауважується, що наступного року заплановано проведення Саміту майбутнього, на якому обговорюватимуться шляхи реформування ООН, а в 2025 році Організація Об’єднаних Націй відзначатиме 80-річчя свого заснування.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]