Кухонний стіл – з якого матеріалу краще вибрати?

|
Версия для печатиВерсия для печати

При виборі кухонного столу необхідно звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд і розміри виробу, але і на те, з якого матеріалу зроблені стільниця та каркас. Найпопулярнішою є дерев'яна стільниця, але все частіше покупці вибирають кам'яні та навіть скляні моделі.

Експерти меблевого гіпермаркету Margo https://margo.ua/mebel-po-tipu/stoly-i-stulya/vse-stoly/kuhonnye-stoly/ розповідають про популярні матеріали з яких виготовляють кухонні стільниці та як за ними доглядати щоб вони не втратили своєї привабливості.

 Кухонний стіл

Матеріали для кухонного столу

Виробники пропонують багатий вибір матеріалів для кухонних меблів. При виборі потрібно орієнтуватися на такі критерії, як стійкість до вологи та пари, зносостійкість, несприйнятливість до різних механічних впливів та побутової хімії, простота догляду (поверхня не повинна вбирати пил та бруд).

Матеріал стільниці

Популярні матеріали для виробництва кухонних стільниць за даними фахівців компанії є такими:

  1. Дерево. Дерев'яні вироби продовжують залишатися найпопулярнішими. Стільниці з дерева виглядають елегантно, вони досить стійкі до пошкоджень, їх легко утримувати в чистоті. Деревина не притягує пил, не містить шкідливих хімічних речовин або отруйних добавок.

  2. ДСП. Для ДСП використовують стружку, яку пресують для надання форми та склеюють формальдегідними смолами. Це не повністю натуральний матеріал, проте для меблевої галузі застосовується найбільш нешкідливий різновид з мінімальним вмістом канцерогенів у складі.

  3. МДФ. Плита МДФ екологічніша. У складі — стружка, проте для надання форми потенційно небезпечні речовини не застосовуються.

  4. Камінь. Це дуже твердий і стійкий до механічних пошкоджень матеріал. Він також стійкий до вологи та високих температур. Вироби з каменю добре впишуться в сучасні інтер'єри та у приміщення в стилі лофт. Дуже елегантно та оригінально виглядатиме кам'яна сіра стільниця, яка має кілька відтінків.

  5. Скло. Скляна стільниця — найпоширеніший вибір для кухонь, оформлених у сучасному стилі. Скло легко утримувати в чистоті, воно стійке до вологи та високих температур.

  6. Пластик. Має невелику вагу. Виробники пропонують багатий вибір кольорів та фактур. Сучасні моделі не вигорають на сонці, екологічно безпечні, не мають неприємного запаху. Мінусом є недовговічність. Та й з точки зору дизайну такий стіл програє дерев'яним та скляним аналогам.

  7. Метал. Такий стіл є ідеальним для приміщення в стилі лофт, а також підійде в разі креативного підходу до оформлення інтер'єрів. Він міцний, довговічний. 

Кухонні стільниці з кераміки довговічні, прості у догляді, стійкі до вологих та температурних впливів, доступні за ціною. Стільниці зі сталі відрізняються міцністю та практичністю.

Матеріал каркаса

У пропозиціях на ринку України за даними експертів Margo можна зустріти каркаси з різних матеріалів:

  • дерево;

  • ДСП;

  • МДФ;

  • метал;

  • скло;

  • пластик.

Метал найчастіше використовується для виготовлення ніжок, які можуть бути прямими чи гнутими. Для металевого каркаса зазвичай вибирають скляну, дерев'яну чи пластикову стільницю.

Як доглядати за різними матеріалами

Перепади температури можуть серйозно пошкодити будь-який меблевий виріб або його частини. Розташовуйте предмети інтер'єру на відстані не менше 1 м від джерел тепла. Гарячі предмети (каструлі та сковорідки) не можна ставити на стільницю без підставки. Особливо це стосується скла, дерева та пластику.

Пролиту на дерево рідину, жирні плями та інші забруднення видаляйте негайно, не даючи їм висохнути

Меблі повинні знаходитися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, при температурі повітря не нижче +10ºC і не вище +40ºC. Рекомендована відносна вологість в приміщенні — 60—70%.

Якому матеріалу віддати перевагу

Стіл на кухні повинен бути стійкий до пошкоджень і високих температур, легко утримуватись в чистоті та не вбирати вологу. Крім того, він має відповідати стилю інтер'єру. Дерев'яні та кам'яні стільниці — це найдорожчі, але водночас і найнадійніші варіанти.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:00
Лише після розголосу в 211 бригаді провели обшуки, комбригу оголосили підозру
11:53
Уряд Угорщини, контрольований ФСБ, заблокував включення патріарха Кирила до списків санкцій ЄС
10:10
Бутусов: Як армія Північної Кореї атакувала ЗСУ на Курщині
09:40
Росіяни окупували Ганнівку та просунулись біля 9 сіл на Донеччині
08:00
Російського генерала Кирилова вбито вибухом у Москві, вчора СБУ оголосила йому про підозру
20:00
У вівторок в Україні пройдуть дощі, в Карпатах - з мокрим снігом
18:08
На Хмельниччині лікарка ВЛК не задекларувала майна на 7,5 млн грн, її на рік відсторонили від роботи в комісії
16:04
Генштаб про бандитизм і знущання над воїнами у 211 бригаді: командира відсторонено, до військової частини направлено комісію
14:06
FT: Асад упродовж лише двох років відправив до Москви $250 мільйонів готівкою
12:30
ЄС погодив 15-й пакет санкцій проти росії

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]