Ліше кожен п'ятий біженець з України планує повернутися додому у найближчі три місяці (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Польщі провели опитування українців відносно планів на повернення в Україну у 2022 році. Лише 22,2% опитуваних мають на меті поїхати додому у найближчі три місяці.

Крім іншого, 35% готуються залишитись у Польщі щонайменше на рік. 25,6% планують повернутись як тільки закінчиться війна, тих, хто не планує повертатися в Україну 17%.

В опитуванні взяли участь 1440 громадян, яких опитав аналітичний центр міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal. І є цифра, що підтверджує тенденцію, що більшість залишиться у Польщі до кінця війни - близько 53% батьків планують віддати дітей у польські школи. 

“Ми прогнозуємо, що більша частина українців повернеться на батьківщину, як тільки мине небезпека. Однак значна частина громадян залишиться за кордоном по ряду суб'єктивних факторів — втрата житла, низький рівень оплати праці, кращі умови проживання та звісно через відсутність ризиків для життя” — говорить Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутації  міжнародного агентства працевлаштування Gremi Personal.

На думку експертка, українці побоюються опалювального сезону в Україні. Оскільки росіяни прицільно атакує енергетичну інфраструктуру. Також деяких регіонах України люди ризикують не тільки лишитися взимку без теплопостачання чи води, а й отримають платіжки, які вкрай важко сплатити. Крім того, кількість робочих місць в Україні значно зменшилась через війну.

Натомість ситуація у Польщі зворотна —  запити роботодавців на робітників ростуть, що зумовлює і зростання заробітних плат. Середня зарплата на робітничих спеціальностях становить 28 — 32 тис. грн на місяць (це 3500 — 4000- злотих).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]