Міністр Резніков просто не компетентний - Дар‘я Каленюк


В НАТО не пиляють мільярдами гроші на закупівлі яєць для армії і не ставлять на чолі закупок зброї людину, котра організовувала протести проти армії своєї країни.
Про це пише иконавча директорка ЦПК Дар‘я Каленюк у блозі у виданні Цензор.Нет.
"Як же ж звільняти Резнікова?
Він такий чудовий перемовник, організував надходження західної зброї в Україну, розвинув довірливі відносини з Міністрами оборони країн-партнерів...
Цей наратив - основа захисту Міністра Резнікова. І чимало навіть моїх друзів готові закрити очі на дерибан на мільярди гривень грошей в оборонці, бо ми ж втратимо геніального переговорника.
А більше таких не знайти. І це нашкодить надходженню зброї від партнерів. Пояснюю аргументовано, чому мене такий аргумент не переконує:
1. Західні партнери дають нам зброю, бо
а) є довіра до ЗСУ, так як наші військові, починаючи від Залужного, в постійній комунікації з американськими та іншими військовими країн НАТО
б) їх виборці підтримкують передачу зброї Україні,
в)президент Зеленський здійснює потужну комунікацію з західними лідерами та їх суспільствами.
Роль Міністра оборони країни тут не вирішальна.
2. Міністр не компетентний в тому:
а) яка зброя потрібна Україні, тому вчора йому потрібні були A10, сьогодні Гріпени, завтра F16,
б) як працює міжнародний механізм arms transfers,
в)як отримати доступ до збройних технологій НАТО, а не лише до заліза (запитайте в Резнікова, чим відрізняються програми FMF, EDA, USAI уряду США, по яким йде вся американська зброя Україні)
г) як налагодити логістику утримання та ремонтів західної зброї в Україні.
д) список можна продовжувати
3. Міністр не компетентний розвивати співпрацю з ключовими виробниками сучасної зброї.
В Кореї, наприклад, котра є 7-им в світі виробником сучасної зброї, в України навіть немає дефенс аташе.
Тим часом, поляки з корейцями минулого року уклали збройних контрактів на 15 ярдів доларів, з яких 10 фінансуються самими ж корейцями через воєнні цінні папери. За цими контрактами поляки вже отримали перші гаубиці 155 калібру та купу снарядів.
А ще скоро в них буде 1000 корейських танків, корейські сучасні літаки. Через кілька місяців поляки локалізують виробництво в себе легких броньованих корейських авто.
Наша команда з березня 2022 активно здійснює міжнародну адвокацію зброї і в мене купа прикладів факапів Резнікова саме в міжнародному напрямку.
Тому не кажіть мені, що з втратою Міністра Резнікова почнеться катастрофа з надходженням західної зброї.
Правда полягає в тому, що для надходження якісної західної зброї з доступом до технологій, як то начинка першокласними радарами та ракетами літаків F-16, нам треба дуже швидко перетворити Міністерство оборони України на міноборони зі стандартами не гірше країн НАТО.
Як ви розумієте, в НАТО не пиляють мільярдами гроші на закупівлі яєць для армії і не ставлять на чолі закупок зброї людину, котра організовувала протести проти армії своєї країни".
Міністр Олексій Резніков, фото з відкритих джерел
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 19:56
- ВАКС призначив ексдиректору оборонного підприємства 10 років тюрми заочно
- 19:49
- Ворог вдарив по Чернігову, без електропостачання 30 тисяч мешканців
- 19:10
- День апостола Івана Богослова: традиції, прикмети, заборони
- 18:07
- Касьянов: Часи гучних заяв і щедрих обіцянок закінчилися
- 17:11
- Корсун: У владі - лояльні замість професійних. Так ми ворога не здолаємо
- 16:57
- СБУ бреше про причину обшуків в ексдетективів НАБУ, це дріб’язкова помста президента - ЦПК
- 15:02
- Шабунін: Поки заради свободи українці вмирають на фронті, Зеленський крок за кроком відбирає цю свободу у нас в тилу. Далі буде тільки гірше
- 14:10
- Стаття The Economist про кризу в українській владі (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
- 13:06
- Вже й The Economist пише про дефіцит демократії та поглиблення економічних та військових проблем в Україні
- 12:42
- Колишнього "володаря Молдови" екстрадували з Афін до Кишинева. Він цінний агент ФСБ