Мирослав Гай: Дрони є, людей немає

|
Версия для печатиВерсия для печати

ФПВ дрони є. Я не хочу зараз піднімати проблему прошивки, плат ініціалізації, бч, дюймів, батарей та частот, протоколів, систем донаведення на ціль, уніфікованого боєприпасу тощо. В Україні є вже масове виробництво.

Не вистачає екіпажів, які можуть здійснювати роботу в бойових умовах та майстерень, які можуть обслуговувати дрони на рівні частин.

В деяких підрозділах такі рішення поставлені на високому рівні(це меншість), а в більшості єдині перспективні люди застосовуються, як піхота, бо немає людей, а служба не функціонує на рівні батальйонів та рот, через брак особового складу.

Ми зараз стикнулися з проблемою, коли пропозицій по фпв дронах більше ніж бійців, які можуть їх ефективно застосовувати.

Потрібно переглянути підходи до підготовки операторів ударних дронів та підходи комплектації підрозділів.

Має бути збільшеною не тільки кількість операторів, які навчаються, але і створені умови де будуть навчатися команди, куди окрім операторів входять інженери дрона та інженери сапери.

Нам потрібна нова галузь військової освіти.

Бо ми не встигаємо не тільки за засобами. Ми людей не встигаємо набирати, навчати та злагоджувати у напрямку БПЛА, зокрема фпв."

Автор: Мирослав Гай, керівник Благодійного Фонду Мир і Ко, діючий офіцер Збройних сил України

(Джерело).

Фото: Getty Images

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]