Німеччина надасть Україні до кінця року ще 45 ЗСУ Gepard

|
Версия для печатиВерсия для печати

До теперішнього часу Берлін передав Києву 34 такі системи, а найближчими місяцями на озброєнні Сил оборони з'явиться ще 15.

Влада Німеччини разом зі США до кінця поточного року планує надати Україні додаткові 45 ЗСУ Gepard, щоб посилити протиповітряну оборону. Про це в інтерв'ю Welt am Sonntag заявив голова відомства з питань України при Міноборони ФРН, бригадний генерал Крістіан Фройдінг.

За даними журналістів, до теперішнього часу Німеччина передала Україні 34 системи Gepard, найближчим часом очікується постачання ще 15.

"Крім того, ми плануємо спільно зі США надати ще до 30 ЗСУ Gepard до кінця року", — сказав Фройдінг.

Представник Бундесверу пояснив, що, за його оцінками, ППО — головна вразливість поточної контрнаступальної операції Сил оборони України.

За його словами, союзники роблять усе можливе, але зараз в України, безумовно, недостатньо можливостей щодо протиракетної оборони, пояснив Фрейдінг.

На довершення всього, до кінця 2023-го офіційний Берлін надасть ще два зенітно-ракетні комплекси IRIS-T SLM, які мають "практично 100-відсоткову точність", уточнив представник Міноборони ФРН. Вартість однієї зі згаданих систем — близько 17 млн євро. Постачання ще чотирьох установок заплановані на наступний рік.

Фото: Bundeswehr/Weinrich

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]