Німеччина розпочала націоналізацію активів "Роснефти" у ФРН

|
Версия для печатиВерсия для печати

Це відбувається, аби забезпечити роботу нафтопереробного заводу Swedt біля польського кордону, який постачає основну частину авіаційного палива для аеропорту Берліна та бензину для транспортних засобів регіону.

Німеччина встановлює контроль над дочірньою компанією "Роснефти" – Rosneft Deutschland – включно з частками в нафтопереробних заводах. Це відбувається на тлі реакції уряду канцлера Олафа Шольца на енергетичну кризу, спричинену війною РФ проти України, пише Bloomberg.

Міністерство економіки повідомило, що федеральний мережевий регулятор NBetzA стане довіреною особою RN Refining & Marketing GmbH and Rosneft Deutschland GmbH, які мають 12% частки нафтопереробних потужностей ФРН, а також її частки у заводах в Шведті, Карлсруе та Вобурзі. 

Цей крок назвали "протидією загрозі безпеки енергопостачання, що насувається". 

Здорожчання газу і спроби Москви скоротити постачання до Європи вже привели до низки державних фінансових заходів і позик для енергокомпаній. Адміністрація Шольца веде переговори про поглинання трьох імпортерів газу включно з Uniper SE. 

Взяття під контроль уряду Rosneft Deutschland покликане забезпечити роботу нафтопереробного заводу Swedt біля польського кордону, який постачає основну частину авіаційного палива для аеропорту Берліна та бензину для транспортних засобів регіону. 

"Рішення супроводжується комплексним пакетом на майбутнє, який забезпечить трансформаційний поштовх для регіону та підтримає нафтопереробний завод для забезпечення постачання нафти альтернативними маршрутами постачань", – повідомили в міністерстві.

Шольц і міністр економіки Роберт Габек представить більш детальну інформацію про план націоналізації на брифінгу.

Про можливість націоналізації Rosneft Deutschland і дочірньої компанії Газпрому писали ще в березні. Gazprom Germania керує великими газосховищами, а Rosneft Deutschland є ключовим гравцем на ринках бензину, дизельного палива та гасу. Обидві компанії були незамінними на енергетичному ринку Німеччини.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:18
Вночі Україна перейде на літній час
18:30
ЄС накладатиме обмеження на країни, які допомагають росії обійти санкції – The Telegraph
16:23
Проблеми у медицині, з якими стикалися українці під час війни (ОПИТУВАННЯ)
15:10
Україна не може почати контрнаступ через нестачу зброї - Зеленський
14:58
За кілька днів до підриву Північних потоків там були військові кораблі рф - t-online
14:52
Сьогодні в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться 10 кораблів російських загарбників
13:52
Євросоюз готує санкції за "торгівлю пральними машинами" з Росією проти країн, які займаються реекспортом
13:12
Надрові колаборанти: в російському підприємстві засвітився співвласник українського бізнесу
12:46
Економіка України в умовах війни: потенціал, можливості, перспективи
11:36
Легендарний професор Снайдер зустрівся зі солдатом, який в окопі читав його книгу

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]