На Полтавщині дві релігійні громади за ініціативи настоятеля перейшли із УПЦ МП до ПЦУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У двох селах Миргородського району релігійні громади вирішили перейти до Православної Церкви України. Рішення віряни ухвалили на зборах 29 серпня.

Ініціював перехід з УПЦ МП до ПЦУ настоятель Свято-Миколаївської церкви у селі Попівка та Свято-Покровської церкви у селі Черевки отець Андрій Щербань. Як він розповів Суспільному, це рішення віряни підтримали одноголосно.

"Документи вже готують щодо переходу. Люди вже всі підписалися. Потім їх зареєструють в управлінні Полтавської єпархії Православної церкви України, після цього їх реєструє обласна військова адміністрація. Я консультувався з владикою Федором (митрополит Полтавський і Кременчуцький ПЦУ ― ред.)", ― розповів священник.

За словами о. Андрія Щербаня, обидві громади вирішили перейти до ПЦУ, зокрема, через повномасштабну війну Росії проти України.

"Я народився в Україні, тут живу і збираюся жити. І хочу, щоб Україна наша процвітала. І якщо я 29 років уже служу, то хотів би внести свій вклад у розбудову країни, а не її занепад. Тому що зараз війна, кров, сироти, вдови. Бо агресія (Росії ― ред.). Я служу Богу і служу людям. І не можу у такий тяжкий час бути не з людьми. Люди багато телефонують, вітають і радіють. Навіть ті, що не говорили, що хочуть, щоб церква перейшла", ― повідомив отець Андрій.

Один з храмів, парафіяни якого вирішили перейти до ПЦУ. Джерело фото: Facebook-сторінка Л.Желізняк

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]