Найбільші пенсії в Україні отримують ті, хто зраджував український народ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Середній розмір пенсії по країні, який трохи перевищує 4,5 тисяч гривень, складено з урахуванням зовсім не "середніх" пенсій.

В Україні є групи людей, чиї пенсії значно вищі за середні. Хто заробив собі на таке життя, про це «Апострофу» повідомили у Пенсійному фонді.

Так, середній розмір пенсії народного депутата Верховної Ради за 2022 рік становив майже 15 500 гривень без урахування доплат, підвищень, надбавок та компенсаційних виплат. Водночас річна сума видатків була понад 136 тисяч гривень.

Непогані пенсії й у прокурорів - близько 22 000 грн.

А от кожен суддя на пенсії отримує на місяць в середньому 94 545 гривень без урахуваання доплат, підвищень, надбавок і компенсаційних виплат.

За даними форми №6 – ПФ на обліку в органах Пенсійного фонду станом на 01.01.2022 стояло, зокрема:

762 особи, яким пенсія призначена згідно із Законом України "Про статус народного депутата";

5757 осіб, яким пенсія призначена згідно із Законом України "Про прокуратуру";

3637 одержувачів щомісячного довічного грошового утримання згідно із Законом України "Про судоустрій та статус суддів".

Нагадаємо, станом на жовтень 2022 року в Україні було зареєстровано 10,7 млн пенсіонерів. Середній розмір пенсії по країні трохи перевищує 4,5 тисяч гривень.

На фото: поки живий "суддя" Павло Вовк, очевидний агент ФСБ, теж може розраховувати на велику пенсію за рахунок обкрадених ним українців. Тому що СБУ, прокуратура, ДБР також зрадили українців і десятиріччя "не помічали" зрадника і покидька. І тільки НАБУ поклало край його злочинній діяльності

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]