Нарешті: уряд подав у Раду законопроєкт щодо співпраці України з Міжнародним кримінальним судом. Раніше влада це свідомо блокувала

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів погодив і подав до Верховної Ради законопроєкт, що регулює співпрацю України з Міжнародним кримінальним судом.

Про це міністр юстиції України Денис Малюська сказав в ефірі телемарафону.

“Ми погодили та подали у Верховну Раду законопроєкт, який, власне, регулює співпрацю України з Міжнародним кримінальним судом, з тим, щоб Міжнародний кримінальний суд міг ефективніше притягувати військовослужбовців російської федерації до кримінальної відповідальності, щоб усі вони рано чи пізно закінчили свою кар’єру в Гаазі”, - сказав Малюська, розповідаючи про те, які рішення були ухвалені на засіданні уряду.

Окрім того, за його словами, уряд погодив “нормативний документ - великий, глобальний і значний, що стосується роботи реєстрів і нотаріусів під час воєнного стану”.

“Це означає, що вже протягом найближчого часу, найближчими днями буде відкритий ринок нерухомості та буде змога оформляти значно більше реєстраційних дій, що стосується юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з обмеженнями, пов’язаними з воєнним станом. Усім, хто зацікавлений, треба буде читати цю постанову Кабінету Міністрів”, - розповів міністр.

Як відомо, Міжнародний кримінальний суд створено у 2002 році з постійним місцезнаходженням у Гаазі (Нідерланди). Він регулюється Римським статутом МКС від 17 липня 1998 року, до якого приєдналися 123 країни. Суд має юрисдикцію щодо геноциду, злочинів проти людяності, воєнних злочинів та агресії. Міжнародний кримінальний суд є останньою інстанцією для розслідування особливо тяжких злочинів проти людства та судового переслідування за них.

24 лютого президент росії володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Війська рф обстрілюють і руйнують об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли українських міст і сіл. Загарбники влаштували масовий терор на тимчасово захоплених територіях України.

Міжнародний кримінальний суд у березні за зверненням 42 країн оголосив про початок розслідування воєнних злочинів, пов'язаних із вторгненням рф в Україну.

На фото: 20 дней в обороняющемся Мариуполе команда журналистов AP документировала военные преступления русской армии

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:11
Ворог розстріляв собор упц (мп) у Запоріжжі, в якому досі моляться за рпц
10:10
Нардеп Бондарєв вивіз 18 чоловікам за кордон під виглядом особистих "водіїв", отримав підозру
08:00
Ворог просунувся біля шести населених пунктів Донеччини
20:00
У неділю в Україні буде хмарно, сухо та тепло
18:02
Московські попи не пустили держкомісію до Почаївської лаври
16:04
Охоронець Максим Донець, який назначений Коломойським охороняти Зеленського, незаконно отримав звання генерала
14:04
Типовий екс-посадовець МВС підозрюється у махінаціях із закупівлею обладнання та отриманні хабаря автомобілями
13:24
Представник рашистської секти Гундяєва в Україні Новинський отримав підозру в держзраді
12:07
На фронті не вистачає знань і навичок для фортифікаційного облаштування рубежів оборони, - командир "Азову" Прокопенко
11:05
Нардеп закликав СБУ покласти край терористичному свавіллю упц (мп) на Волині

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]