Індивідуальні санкції ЄС продовжені ще на шість місяців, але не для 4 неназваних осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сьогодні Рада ЄС прийняла рішення продовжити дію обмежувальних заходів щодо осіб, які несуть відповідальність за підрив чи загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на шість місяців до 15 березня 2024 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС.

Обмежувальні заходи, що діють, передбачають заборону на поїздки фізичних осіб, заморожування активів та заборону на надання коштів або інших економічних ресурсів перерахованим фізичним та юридичним особам. Усього санкції продовжать діяти щодо майже 1800 фізичних та юридичних осіб, проти багатьох з них обмежувальні заходи введені у відповідь на необґрунтовану і неспровоковану військову агресію Росії проти України.

У рамках перегляду санкцій Рада також прийняла рішення не продовжувати дію санкцій щодо чотирьох, сором'язливо не названих, фізосіб.

Після 24 лютого 2022 року, у відповідь на військову агресію Росії проти України, Європейський Союз значно розширив санкції проти Росії, щоб суттєво обмежити її здатність вести війну, позбавити її критично важливих технологій та ринків та послабити її економічну базу.

У висновках Європейської Ради від 29-30 червня 2023 р. ЄС підтвердив своє рішуче засудження агресивної війни Росії проти України, яка є явним порушенням Статуту ООН, і нагадав, що Європейський Союз незмінно підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в межах її міжнародної політики. кордонів та її невід'ємне декларація про самооборону за умов російської агресії.

ЄС продовжить надавати потужну фінансову, економічну, гуманітарну, військову та дипломатичну допомогу Україні та її народу стільки, скільки потрібно.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]