Негативно ставляться до росії 68% громадян держав-членів НАТО (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Понад 70% громадян держав - членів Альянсу вважають НАТО важливою для майбутньої безпеки їхньої країни і підтримують її членство в НАТО, 68% громадян негативно сприймають росію.

Про це свідчать результати опитування громадської думки в 30 державах - членах НАТО, проведеному на замовлення Альянсу напередодні саміту НАТО 2022 року.

Майже дві третини опитаних поділяють думку про те, що їхня країна має захищати іншу у разі нападу (67%) і впевнені, що завдяки членству в НАТО вірогідність зовнішнього нападу скорочується (62%).

Близько 80% громадян держав - членів Альянсу підтримують збереження або збільшення оборонних видатків.

Дедалі більше громадян негативно сприймають росію (68%). Негативне ставлення до росії зросло на 27 відсоткових пунктів із 2021 року.

Негативне ставлення до Китаю висловили 52% опитаних, це на 11 відсоткових пунктів більше порівняно з 2021 роком.

В опитуванні 2022 року враховувалися додаткові параметри, пов’язані з вторгненням росії в Україну. За підсумками, 67% респондентів висловили переконання, що російське вторгнення позначилося на безпеці і захищеності їхньої країни.

Такі опитування проводяться на замовлення НАТО регулярно з метою аналізу тенденцій громадської думки в усіх членах Альянсу.

Метою опитування було проаналізувати громадську думку в державах - членах Альянсу, зокрема, з таких аспектів, як підтримка членства в НАТО, колективна оборона і трансатлантичний зв’язок. Опитування продемонструвало, що підтримка НАТО залишається загалом високою і продовжує зростати.

Як відомо, 28-30 червня у Мадриді відбудеться черговий саміт НАТО, який розгляне сучасні виклики для європейської та євроатлантичної безпеки, шляхи подальшої трансформації Альянсу та ухвалить нову Стратегічну концепцію. Під час саміту у Мадриді союзники по НАТО ухвалять рішення щодо надання Україні негайної допомоги для відбиття російської агресії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]