Новини дикунської росії: у рф хочуть скасувати інформацію на етикетках про виробника товару та його терміни придатності

|
Версия для печатиВерсия для печати

У росіїї Росстандарт може дозволити виробникам скоротити на етикетках відомості про місце виробництва товару та вказівки, де на товарі зазначено термін придатності та дату виготовлення.

Про це повідомляє РБК.

Раніше віце-прем'єр уряду рф Вікторія Абрамченко доручила відомствам розглянути зміну національних стандартів оформлення етикеток.

За інформацією РБК, Росстандарт може дозволити скорочувати «дані про адреси виробництва харчової продукції, вказівку на місця нанесення дати виготовлення та термін придатності, знаків та піктограм». Однак у відомстві додали, що зміну стандартів слід розглядати у рамках змін у технічних регламентах Митного союзу. У прес-службі регулюючого органу Євразійської економічної комісії РБК повідомили, що поки що не отримували відповідних пропозицій.

Відповідно до російського законодавства вимоги до розміру етикеток встановлюються техрегламентом «Харчова продукція в частині її маркування» та техрегламентами на окремі види товарів.

У липні В. Абрамченко доручила відомствам опрацювати можливе уточнення національних стандартів росії у галузі етикетування. Доручення було зроблено начебто на прохання бізнесу. Виробники продуктів харчування почали відчувати гостру нестачу упаковки та чорнила через санкції, введені у відповідь на військове вторгнення росії в Україну.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]